האמת שלנו

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

אין לי מושג מי צודק כאן ואם המפגינים באשדוד יהודיים או לא בחלקם, אבל כהרגלה ח״כ קסניה סבטלובה גם דמגוגית וגם בורה.
כי אולי רבינוביץ לא קובע מיהו יהודי, אבל החוק בישראל כן, שלא לדבר על ההלכה.
והאמת היא שחלק מהעולים מברית המועצה לשעבר אינם יהודים על פי ההלכה. עכשיו, כשאומרים את זה רוב האנשים מבינים ״יהודים שהרבנות לא מכירה ביהדותם מסיבות מטומטמות״. אבל לא, לא על זה מדובר. מדובר באנשים שאינם יהודיים על פי חוקי מדינת ישראל כלומר: האם שלהם יהודייה או הם התגיירו.
למעשה מדובר בשתי קבוצות שונות: ״לא יהודיים״ ממוצא יהודי - מי שאבא או סבא שלו יהודי ; גוים גמורים שהם בני זוג של זכאי העלייה ועל פי כך גם הופכים לזכאי עלייה. למשל נכד של יהודי נשוי לאישה לא יהודייה עם שני ילדים קטינים - כולם יכולים לעלות לארץ.
כשליש מהעולים מברית המועצות לשעבר עונים לאחת ההגדרות הללו כאשר הגויים הגמורים הם בערך 7% מכלל העולים (לא כולל מי שזייף את יהדותו, ההערכות הן מאוד שונות בעניין, מזניח עד עשרות אלפים).
אך בשנים האחרונות, הרוב הגדול של העולים מברית המועצות לשעבר, בין 60 ל-80% על פי ההערכות, אינם יהודיים על פי ההלכה ושיעור הגויים לגמרי כמובן הרבה יותר גבוה מ- 7%.
לכן יתכן ואכן יש מפגינים לא יהודיים באשדוד, זה אפילו נשמע סביר.
השאלה היותר חשובה היא למה אנחנו מתעקשים להביא לכאן לא יהודיים. יד אחת מגרשת, סוף סוף, מסתננים, יד אחרת מביאה לכאן אנשים בעלי זיקה כמעט אפסית לעם היהודי. הגיע הזמן לבטל את סעיף הנכד בחוק השבות ולהגביל את העלייה רק ליהודיים וילדיהם.
הבעיה היא שכל המפלגות( חוץ מזהות ואולי עוצמה יהודית) לא מעלות את הנושא מחשש להיות מוצגות מיד כ"גזעניות" ומרצון לקבל קולות בכל קבוצות אוכלוסיה.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

הגיע אולי הזמן לומר את המובן מאליו. קומץ ה"אוניברסליסטים" שהשתלט פה על השיח וניכס לעצמו את המוסר, רואה את העם כגזען מעצם רצונו להשאר עם. כלומר, בעל זהות מובחנת, עם תרבות משלו, עם ערכים משלו, שאינם "אוניברסליים" (גם לו היה דבר כזה, ולראייה, אני לא מסכימה איתם על ערכים והם לא מסכימים איתי, ושני הצדדים יהודים ישראלים, אז - אין אוניברסליות אפילו בקבוצה הקטנה הזו)

אבירי המוסר בעיני עצמם חושבים בבוודאי, שכל מי שלא אוניברסליסט צריך לשתוק, מהיותו גזען מעצם האחזותו בערכים משלו.

ואכן, מאחר ש"אוניבסליות" היא ערך, ולא הערך שלנו, אני מציעה שהאוניברסליסטים יסתמו את הג'ורה, לשיטתם הם, על פיה מי שלא חושב כמו כולם, צריך להיות מושתק

אוניברסליסטיות היא לא הדרך שלנו.

לנו יש ערכים יהודיים, ציוניים וישראלים, שחשובים לנו, וחשוב לנו לשמור על מדינה ששומרת עליהם.

הערכים האלו הם לא "ערכים אוניברסליים" אלא הם ערכים רק שלנו. מי שרוצה לקחת בהם חלק, למה לא. מי שלא, שימצא לו מדינה אחרת, בלי ערכים ייחודיים. בהצלחה לו.

מדינת ישראל כמדינה בעלת רוב יהודי, ובעלת ערכים יהודים - היא היעד והמטרה.
המטרה של מדינת ישראל אינה לפתוח את שעריה בפני כל אדם וכל תרבות, עד לחיסול זהותה. זו סתירה אימבצילית - כי אם זו היתה מטרת המדינה - חיסול הזהות היה ממילא, חיסול המטרה. כך שברור שזו מטרה שמביסה את עצמה

צריך להיות ברור ומובן מאליו, שמטרת העם היהודי היושב בציון היא לשמר את זהותו, כיהודי, ציוני, וישראלי. במדינה משגשגת, החולשת על פני גבולות גדולים ככל הניתן. מדינה שמביסה את אוייביה ולא כזו, הדואגת להם. שיסתדרו בעצמם, במסגרת הפרוייקט הלאומי שלהם.

מדינת ישראל לא צריכה, לא אמורה, וגם אין לה מנדט לדאוג לכל אדם באשר הוא, אלא רק לאזרחיה, ורק כל עוד הם מזדהים איתה ולא מצהירים על עצמם כאוייבי המדינה.

לכן, ערביי ישראל צריכים להחליט אם הם אזרחים או שייכים ליישות אוייבת, ואם כן, שיבקשו סעד ממדינתם. העבדה שנולדו על אדמה, לא מקנה לאדם זכויות של אזרח כל עוד הוא מתכחש בעצמו לאזרחותו.

אישית, לא אכפת לי כהוא זה משאיפות לאומיות זרות. זה לא ענייני, העם שלי הוא ענייני, ולא עמים אחרים. תמיד נחמד כשמדינת ישראל יכולה להעניק סיוע לזרים, כל עוד זה לא על חשבון אזרחיה, ובתנאי, שמקבלי הסיוע יגלו הכרת תודה. אם לא, שיילכו קיבינימט.

אני לא אזרחית העולם, אני אזרחית ישראלית. ישראל היא מדינת היהודים ולא מדינת כלל מסתנניה ומחבליה אני יודעת שהתבלבלנו מאד, לכן נחוץ לומר את המובן מאליו

חיילי צהל הם בנינו. האוייב - לא. על צהל לפעול כדי להכניע אוייב, ולא - להגן על חייליו. הם בני אדם בדיוק כמונו, אבל בנוסף, הם גם אוייב.
איך הצלחנו להתבלבל כך , שחיילים שלנו נפגעים בגלל שקיימת הוראה לתקוף רק בסכנת חיים מיידית ?
עין אחת של חייל שלנו, שווה יותר מכפר שלם של מחבלים. צריך לכבד את האחר בבחירתו להיות האוייב שלנו, בכך, שננצח אותו ולא נחמול עליו , אין כל מוסריות בכך, להפך: מדינת ישראל, בשלוחה את בנינו לקרב, עליה לערוב לחייהם ולא לערוב לחיי האוייב.

עניי עירי קודמים לעניי שונאי. האוניברסליסט לא מכיר בקיומם של שונאים ומכאן, שהוא מוכן להאמין רק שבני עמו מוכי שנאה אל ה"אחר". זאת ,משום שהאוניברסליסט הוא מטומטם שמצליח להכיר בקיומה של שנאה שהוא אינו מכיר בה. אני לא אוניברסליסטית, בין היתר, כי אני לא קונה כל טמטום אופנתי מגובה בהררים של שטויות מפוארות

אני גזענית, פאשיסטית, לאומנית, נאצית, שוביניסטית, הגמוניסטית, מאמינה בעליונות התרבות, על פני הברבריות של תרבויות אחרות נחותות משלי ואני חושבת שהתרבות שלי צריכה לנצח אותן ולא להניח ל"רב-תרבויות" לדרדר את התרבות שלי והמוסר שלי,גם משום שהיא טובה יותר מאחרות וגם מפאת העובדה הפשוטה, שזו התרבות שלי, ואחרות - לא.

וכשאוניברסליסטים מכנים אותי בשמות גנאי, כל מה אני שומעת שהם אומרים לי זה "אני מפגר, צבוע וחסר יכולת לחשוב מבלי לסתור את עצמי"

ואני מבקשת גם להתנצל בפני כל מי שנאלץ לקרוא את השורות הטריוויאליות הללו, שנאלצתי לכתוב אותם כי מסתבר, שהן לא טריוולאליות ולא מובנות לנתח מסויים באוכלוסיה, אלו, שהצליחו לבלבל אותם
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

phpBB [video]
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

אין הבדל בין הערבים החיים בשני צדי "הקו הירוק". המולדת שלהם היא ירדן, כמו שישראל היא מולדתם של היהודים, צרפת - של הצרפתים ורוסיה - של הרוסים. כן, של כולם.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

אז מה היה לנו היום?
# ערבים יידו אבנים לעבר רכבים ישראלים באזור בית הספר בלובן א- שרקייה צפונית מזרחית לרמאללה ב"ה א.נ

# הפס"ד בגדר הבטחון של פסגות

# ערבים יידו אבנים בכביש גוש עציון חברון סמוך למ.פ אל ערוב

# זריקת אבנים לעבר אוטובוס במשולש חורסה בציר לנגוהות נגרם נזק

# מחבלים יידו אבנים לעבר כלי רכב סמוך לחיזמא

# זריקת אבנים בין תפוח לאריאל סמוך למרדה

# זריקת אבנים לעבר אוטובוס באזור תקוע הערבית

# מחבלים יידו בקתב בין תפוח לחווארה.

# טרור הלייזר: דיווח של נהג על סינוור נהגים בין איתמר לאלון מורה.

# פיגוע אבנים בלובן שרקיה בצהריים: רכב פרטי ניזוק

# מחבלים יידו בקת"בים לעבר הציר בצומת אברהם חסנו הי"ד ( אל פוואר) דרומית מערבית לחברון

# מחבלים גלגלו צמברים בכביש חיזמא אדם הצמיגים הגיעו לציר.

# מחבלים הניחו צמב״ר בין תפוח למגדלים בצומת עקרבה.

וזה רק מה שדווח.

אלו השכנים הנחמדים שלנו.

היום, בנס, אף אחד לא נרצח. מה יהיה מחר?
זה לא ייגמר על שלא נטרנספר.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

הבן אדם שבתמונה חייב להיות מוצא להורג.

המחבל שביצע את פיגוע הדריסה אתמול סמוך למבוא דותן - עלאא ראתב עא לטיף, ישב בכלא הישראלי, השתחרר לפני שנה, ואתמול רצח שני חיילים ופצע אחד קשה מאוד ושני קשה. בחקירתו הודה שביצע את הדריסה בכוונה וממניע לאומני.

בלי להתבלבל, הגיעה העת, המחבל המנוול הזה שכבר ישב בכלא ושוחרר כפצצה מתקתקת ידע טוב מאוד שהוא הולך לרצוח, וכך עשה.
אין שום סיבה שינשום אוויר, למעשה כל רגע שהוא נושם אוויר זה אות קלון על החברה שלנו. צריך להוציא אותו להורג חד וחלק, לאחר משפט הוגן ופסק דין מנומק.

הבית שלו חייב להיהרס, את המשפחה להגלות מכאן לעזה, את הרכוש שלהם לחלט, ואת הגופה לקבור בעור של חזיר.

אפשר להחליט שמעתה והלאה אנחנו לוקחים את גורלנו בידינו. הגיע הזמן להיות מוסריים ולטפל בחלאות האדם הללו ביד הכי קשה שאפשר.

אפשר מנגד, להמשיך למות, להירצח כאן, במיתות משונות, דריסה, ירי, דקירה רק תבחרו.

עד הרצח הבא, ועם המדיניות הרופסת שמשתוללת כאן, הוא יגיע, זה רק עניין של זמן.
ואפשר להעביר את עמו למדינתו הלאומית בגדה המזרחית וכך לפתור את הבעיה פעם אחת ולתמיד
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

phpBB [video]
Ответить