תשקורת

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

אני גם מכבה את הטלוויזיה הישראלית כאשר ערוץ 20 לא משדר ונשארים רק ערוצי השמאל הקיצוני הבוגדני - לא יכול לראות את זה יותר.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

מנכ''ל חדשות 10: פתחון המיקרופון והמצלמה שנתניהו קיבל לפני הבחירות מסוכן לדמוקרטיה
וזה אחרי שנתניהו הציל את ערוץ 10 בתקווה לזכות לאהדת עובדיו, תומכיו וצופיו. המסקנה: אסור לעזור לתשקורת השמאלנית, אסור לרחם על אנשי התשקורת השמאלנית, אסור להאמין להם בשום נושא ורצוי בכלל לא לשתף איתם פעולה.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

"אולפן שישי" היה פשוט חוויה, בעיקר אמנון אברמוביץ'. קודם כל אני חייב להגיד שעם כל הביקורת שיש לי על אמנון לפעמים פשוט צריך להוריד את הכובע, היכולת של האיש להמשיך באותו ביטחוון ואותה יהירות גם אחרי שבוע כזה ולשחרר לאוויר הצהרות מפוצצות מרשימה. בעצם כשחושבים על זה, מדובר בעיתונאי שקרא לאתרג ראש ממשלה כי הייתה התנתקות להעביר ולא שילם על זה שום מחיר. ממה יש לו לפחד.

מה שכן, אין עוד מקצוע מלבד "עיתונאי" בו מותר לאדם לעשות כל כך הרבה טעויות בלי לשלם על זה שום מחיר. מה שנקרא "שרלטנותם אמנותם", עכשיו אני לא קורא לפטר אף אחד וברור לי שטעויות קורות, אבל רבאק, אם יש משהו שאתם יכולים ללמוד שם באולפנים זה לפחות להיות קצת יותר צנועים והרבה פחות נחרצים.

מכל השטויות שאמר אמנון הפעם הכי אהבתי שאמר שאי אפשר לסמוך על טראמפ כי הוא נשיא שאתה לא יודע מה הוא יגיד מחר בבוקר. וואלה אמנון, טראמפ בינתיים מקיים את הבטחות הבחירות שלו, לפחות לגבינו, אחת אחרי השניה. מה שכן, במקרה שלך הרבה יותר קל לדעת שמה שתגיד היום, סביר שלא יקרה מחר בבוקר.

אגב, בהמשך התוכנית ערך אברמוביץ' ראיון ניקוי עם יעקב פרי שלפניו אמר שמדובר בהתנצלות מרשימה ולאורך כל הראיון מיהר לפרגן ליעקב פרי, בחלק אחד בראיון שלף אברמוביץ' כתבה שלו מלפני שלושים שנה וציטט דברים שהוא בעצמו כתב בה. מצחיק, יש דברים שאמנון אמר וכתב שדווקא היה יותר מתאים לצטט בסוף של שבוע כזה.

ערד ניר מצידו סיפק את השטות השבועית כשאמר "טראמם כרגע הוא רק הצהרות", וואלה, אם להעביר שגרירות, להחזיר שבויים מצפון קוריאה ולצאת מהסכם הגרעין האיראני זה רק הצהרות. אז תנו לי עוד הצהרות כאלה.

בהמשך אולפן שישי יצא דני קושמרו לבדוק מהי בעצם "הקרן לישראל החדשה", אותו ארגון שמממן עשרות ארגונים אנטי ישראלים. אז הכתבה איך לומר הייתה קצת פחות חד משמעית ודי ליטפו שם את הקרן למרות שהוצגה גם ביקורת. החלק המצחיק היה הרגע בו דני קושמרו שואל את מנכ"ל הקרן מיקי גיצין אם הוא לא חושש שמישהו יעשה לו משהו. וואלה, אני מקווה שאף אחד לא יעשה לו כלום, מה שכן, אם חלילה הוא ייפגע באיזה פיגוע הוא בטח ממש יתעצבן כשהמחבל ייקבל הגנה משפטית מארגון שממומן על ידי הקרן.

בחדשות סוף השבוע בערוץ עשר צץ לו רעיון חדש, הפרשן אלון בן דוד יחד עם נדב אייל וברק רביד דיברו על רצונו העז של חמאס בהודנה ועל איך ישראל לא עושה שום דבר עם זה. אני לא יודע אם זה נכון ואם ללמוד מהנסיון זה עוד חארטה מבית היוצר של התקשורת הישראלית אבל מדהימה בעיני הגישה שלא משנה מה מצבו של האויב שלנו אם הוא רוצה הודנה ישראל צריכה להתייצב מולו בהכנעה ולהסכים. וואלה, חמאס במצב קשה, הפלסטינים מעניינים לעולם את הטוסיק, המנהרות הולכות לעזאזל והכי טוב שיש לו זה עפיפונים, איך זה שאף פרשן שם לא מציג אפילו את האפשרות שזה לא הזמן לחלק לחמאס מתנות?
Ответить