תשקורת

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

כל מי שרוצה להרוס את השליטה של התשקורת השמאלנית במוחם של אזרחי ישראל - כך אתם צריכים להגיב. משרים עד אזרחים מהשורה, כל אחד לפי יכולתיו: בראיונות ובוויכוחים בטוויטר, ברגולציה ובהתיחסות לידיעות המתפרסמות, בהמלצות ובהרגלי הצריכה.
הנשיא טראמפ לכתב: ''CNN זה פייק ניוז, אל תדבר איתי''.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

למה יש לי בעיה קשה מאוד עם ינון מגל: עד התביעה מס' 176 נגד נתניהו (מגל) בתיק 4000 מנסה כל הזמן להתנחמד עם החונטה התשקורתית-שמאלנית והיה שותף לכתבה ב"הארץ" שהיתה חלק מתפירת התיקים נגד נתניהו
באחד מויכוחי הטוויטר עם יאיר נתניהו לאחרונה, על אי הצטרפותה של ימינה לממשלת האחדות, גלש לינון מגל הביטוי "בלפור". הפליטות הקטנות הם אלו שמרכיבים את הסיפור הגדול: ינון מציג עצמו כאיש ימין, שלכאורה תומך בנתניהו, אבל פיו ולבו לא ממש שווים. הנה העובדות:

מגל, עורך וואלה לשעבר ואיש של נפתלי בנט, הוא עד תביעה מס' 176 נגד נתניהו בתיק 4000. הפרקליטות לא הכניסה שמות לרשימת 333 עדי התביעה נגד נתניהו אם עדותם, או לפחות חלק מעדותם, לא שירתה את הנרטיב של תפירת התיקים – אותו סיקור אוהד, או הטיית סיקור אוהד, אותו שוחד מגוחך ונלעג – באתר וואלה. כנראה שלשיטתם של מנדלבליט, שי ניצן וליאת בן-ארי, מגל סיפק את הסחורה.

מגל, על פי פרסומים, היה שותף מאחורי הקלעים לכתבת "התחקיר" של גידי וייץ באוקטובר 2015 ב"הארץ" על וואלה, בזק, אלוביץ' ונתניהו – "תחקיר" הפייק שהיה חלק ממסע תפירת התיקים על-ידי "הארץ דה מרקר" יחד עם הפרקליטות. זה שהוא שיתף פעולה עם פייק "תחקיר" נגד נתניהו זה כבר אומר דרשני.

לאורך כל תקופת כהונתו כעורך "וואלה" הוא לא ניסה את לשנות כהוא זה את שליטת החונטה השמאלנית באתר. הוא בעצמו אמר שכמעט כל העובדים שם, אידיאולוגית, היו אי שם במפלגת מרצ או אף שמאלה מכך. אז למה פעלת לשינוי? כי זה מגל: הוא זרם איתם.

מקטעים שפורסמו מתוך עדותו הוא ניסה ללכת בין הטיפות. ללכת עם ולהרגיש בלי. מצד אחד, לאמר שהיו לחצים; מצד שני לאמר שכולם לחצו. הביטוי "לחצים מבלפור" עלה על לשונו. שוב הביטוי השמאלני הבזוי.

מדי פעם אני מופיע בתכנית "האולפן פתוח" של בועז גולן בערוץ 20, מיד אחרי התכנית "פטריוטים" בהגשתו של מגל. מגל מקפיד, לשם "האיזון" המזוייף (שעליו הוא טרח להקפיד בוואלה שהיה אתר שמאל), להביא שם שופרות שמאלניים דוחים ומגעילים, כמו אורי זכי (בן זוגה של תמר זנדברג ממרצ), דוד ורטהיים (עורך וואלה ברנז'ה לשעבר) ג'וש בריינר וביני אשכנזי מעיתון האנטי ישראלי וציוני "הארץ דה מרקר". מגל לא עושה זאת לשם האיזון הקדוש והמזוייף, כי לכל החבר'ה האלה יש מספיק כלי אשפתות כדי להרעיל ולהסית – הוא עושה זאת כדי להתנחמד עם החונטה. שמור לי ואשמור לך.

דוד ורטהיים העניק לו (יחד עם בן כספית), ראיון מלוקק מאוד ב"גלובס" בסוף השבוע הזה – הוא לפחות הודה שהוא חבר אישי של מגל. איך חבר אישי מרשה לעצמו לראיין את חברו? זו האתיקה של חברי החונטה – לא קיימת – אבל להטיף מוסר לכל העולם ואישתו הם יודעים.

באחת הפגישות האקראיות שלי באולפן ערוץ 20 עם מגל הוא ביקש שאני "ארד מורטהיים, כי הוא אחלה גבר". זה היה אחרי שחשפתי שורטהיים, בתפקידו הקודם בוואלה (וגם בתקופת כהונת מגל כעורך ראשי), העניק סיקור אוהד מאוד בולט לרביב דרוקר. לא השבתי באותה הזדמנות למגל: גיחכתי ביני לבין עצמי – אני לא עושה דילים עם איש בתשקורת, דילים לא הגונים של תן וקח, של שמור לי ואשמור לך: ככה עובדת המאפיה השמאלנית ולמרבה הצער גם מגל עובד כך.

מגל וריקלין מחניפים לאחרונה בצורה די מביכה ל"גלובס" ולאלונה בר און ולנעמה סיקולר – יו"רית ״גלובס" והעורכת שלה - מסיבות רכילותיות שאין לי כוונה להיכנס אליהן. הם רוצים לכאורה להראות את ההבדל בין "גלובס" ל"דה מרקר" – כאילו האויב הוא עמוס שוקן ולא בר און. זה שקר גס ומגוחך: בר און ושוקן עשו יד אחת כדי להוציא לפועל את פיטוריי המכוערים מ"מגלובס", תפירת תיק מזוקקת, על ידי "עיתונאים" מ"גלובס" ומ"דה מרקר", ערוץ 10-13 הקורס - כולל נתי (קקי) טוקר המתועב (זה שמו של האיש הרקוב הזה בברנז'ה). עוד לפני שהשימוע שלי יצא לדרך, בר און ונעמה סיקולר, אצו לחתום עם אבישי גרינצייג, כעלה תאנה ימני ופתאום גם הופיעה בתוכניתו של ריקלין בערוץ 20 לראיון מתחנף.

תזכורת: היא תרמה בעבר לחלאה אלדד יניב כשהתמודד ברשימת העבודה. אלדד שלח לה לבבות כשהיא רכשה את "גלובס". שמור לי ואשמור לך.

לידיעת מגל וריקלין: העורכת של בר און, נעמה סיקולר, צנזרה לי חשיפה על שוקן וגיא רולניק, סגנו של שוקן – מחיקה של עשרות מיליונים לעיתון ע"י בנק הפועלים. על פי פרסומים של אביב הורביץ במאקו, בר און היתה מעורבת בעניין. הצנזורה נעשתה בלי שום הסבר, אלא רק על בסיס הכחשתו השקרית של שוקן. מאוחר יותר פרסם יואב יצחק ידיעה די זהה על המחיקה ושוקן לא תבע כי הוא יודע את האמת וגם בר און יודעת את האמת.

במקביל בחר ורטהיים את גיא רולניק ל"איש העשור" בתחום העיתונות בעוד מופע ליקוק מביך ב"גלובס". זאת ואף זאת: אחרי שורטהיים התלונן ערב שישי אחד שעיתון "הארץ" לא הגיע אליו, הופיע שוקן בעצמו פתע פתאום בפתח דלתו של ורטהיים עם העיתון. מה לא עושים בשביל החנפנים.

זו האמת ואין בילתה. אבל היא זרה לינון מגל וחבריו כדי לא לפגוע במרקם החנופה ההדדית של אלונה בר און עם אנשי ימין לאחרונה.

אני מניח שינון מגל צריך להתפרנס, והוא מבין שכדי להתפרנס הוא צריך להתנחמד לחונטה השמאלנית. זה טבעי, אבל זה ממש לא אני - שילמתי מחיר כלכלי ואישי מאוד כבד מאוד כדי לאמר את האמת על חברי החונטה ואמשיך לעשות זאת. לכן זה מצער אותי לראות איך ינון מגל מעגל פינות עם האמת בשביל אינטרסים אישיים.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

תשקורת שמאלנית בכל העולם משתדלת להשמיד מדינות לאום. בין היתר ע"י תמיכה בהגירה של זרים( בפרט במסתננים) שאמורים לשנות את הרכב האוכלוסיה והתקפות על שומרי הסף שמנסים לשמור על החוקים ועל הגובלות.
כאן עיתונאית של של ערוץ טלוויזיה שמאלני שתמיד תומך באויבי ישראל ותוקף יהודים טובים דורשת להשאיר בארץ איזה זוג מסתננים פושעים שאין להם שום קשר לישראל וליהודים.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 424&type=3
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

Ответить