עיניין של השקפה

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

הפעם, חברים, אני מבקשת להפיץ את זה כך שלא יהיה יהודי אחד בישראל שיוכל להסתתר מאחורי המילים "לא ידעתי". זה בכלל לא העניין שלי. אני לגמרי חסרת חשיבות פה. מדובר פה בחופש של כולנו ובמאבק על קיומנו.:

לכל מי ששואל אותי בתמימות מה עוללתי הפעם. אתם צריכים להבין, אחת ולתמיד, שרוח חדשה של בולשביזם ישן ורע נושב במערב. חופש ביטוי כבר לא קיים אפילו לא כאשליה. בארץ אנחנו עוד במצב טוב. בארה"ב ובקנדה ישנם כבר חוקים שעבירה עליהן דינה מאסר, בשל אמירת מילים "אסורות" ועל אי אמירת מילים שהן חובה (חפשו את bill c 16 canada)

אל תנסו לנחש מה אני אמרתי "לא נכון"
אל תחשבו לרגע, שאם רק תישמרו מלומר אותן - אתם נמצאים על הצד הטוב של החברה.
אתם לא.
אתם ממש לא.
והעניין הזה הוא פרוגרסיבי ומתקדם בכל פעם יהדקו לכם את הלולאה על הצוואר עוד קצת. ויקחו מכם עוד מילים, ויכריחו אתכם תחת חוק לומר מילים אחרות.
והעניין הוא רגרסיבי והולך אחורה. מה שהיום אמרתם שהיה לגטימי - מחר תשלמו עליו - כשלא יהיה לגיטמי יותר.

ובכל פעם, אלו שיש להם נטייה לקונפורמיזם ולסמכותיות - יחשבו לעצמם מה רע? למה להעליב את אלו או אלו ? או ,מה אכפת לי לפנות אל מישהו בתואר שהוא רוצה שיפנו אליו?
אפכת לכם. ועוד איך!

כי לא פונים את הרצון הטוב שלכם שמעניין את הישבן של הבולשביזם - מכריחים אתכם על ידי חוקים ובאיומי מאסר, פיטורין ואפילו על ידי מוסדות לחינוך מחדש (כן. כן. ישנם כבר קורסים שאנשים נשלחים אליהם בכפייה ללמוד "רגישות" תחת איום פיטורים. בינתיים זה "רק" פיטורין ו"רק" מאסר...).
ומה שעולה היום בקנדה ובניו יורק מגיע לפה מהר מאד.

אתם מביניםי על מה אני מדברת?! מילים אסורות?! מילים אסורות?!!!!!! מילים שאסור לומר?! נראה לכם הגיוני?!

(גם אני נגד הסתה ישירה לאלימות- או הזדהות עם טרוריסטים והאדרתם. זה כבר לא בגדר מילים אלא בגדר פעולה. אבל הסתה נעשית בתוך קונטקסט ולא במילים בודדות, שאינן אלא תירוץ עלוב לסתימת פיות מתוך רדיפה פוליטית שרירותית!)

ואנא, אל תשלו את עצמכם.

אם אתם ישראלים. ובמיוחד גברים, ובמיוחד אם שירתתם בצה"ל - אתם לא לגיטמיים יותר מבחינת הרוח העולמית החדשה. לישראלים וליהודים אין זכות קיום בתנועה העולמית האנטישמית שמסתתרת בפחדנותה תחת "שיח זכויות אדם".

אמרתי כבר מזמן, וזה כל הזמן הופך יותר ממשי: אין ליהודים מקום בשום סדר אוניברסלי חדש. ולראיה בזמן שפה משתיקים על מילה "אסורה" - מאות אלפי עמודים שהכותרת שלהם קוראת להשמשת ישראל - עם הוראות איך להרוג - נחשבים למקובלים וללגיטמיים, "אינם מפירים את כללי הקהילה". צריך להיות מטומטם כדי לא לראות את זה!
(אני מניחה ש"מטומטם" תהיה המילה האסורה הבאה. ויוכלו להדיר אתכם מהשיח אם בא למישהו להשתיק אתכם גם אם תאמרו "אני מטומטם"

ולא, אתם לא תוכלו להיות "בסדר". אף אחד מאיתנו אינו לגיטימי בעיני העולם. זה רק נעשה בהדרגה - כך שבכל פעם אלו שנופלים במקרה על הצד הנכון של הסלקציה חיים באשליה רגעית כאילו הם שייכים לקונסנזוס.
הם לא.
ובעיקר אני פונה לשטינקרים של השיטה. אין לכם מושג איזה שטן אתם משרתים ושלא יהיה לכם שמץ של ספק - שאתם הבאים בתור. ולא תעזור לכם שום פוסטציונות ושום אוטואנטישמיות - כמו שלא שאלו אף יהודי לפני 70שנה מהן דעותיו. אין פה פרוטקציות.

אני מקוה שלא נגיע ליום שבו כולם יבינו על בשרם - שצדקתי בתחזית.

אבל אם לא נגיע לשם, דעו לכם, אוסף של חלאות משלינוניות - שזה היה רק בזכות הרבה מאד אנשים טובים ואמיצים, כמו Galit Distal Atbaryan Sarit Shatz ‏אסתר ברנד‏ (‏‎Esther Brand‎‏) ‏אסף גזית‏ (‏‎Asaf Gazit‎‏) Offer Binshtokועוד עשרות מהם - אלו שמושתקים שוב ושוב במאבק על חופש הביטוי וחופש המידע - שהצילו את הישבן האומלל שלכם מהסיוט שאתם מביאים עלינו.

כי אם לא נצליח במאבק הזה - כולנו נסיים במחנות כפייה לחינוך מחדש או ברתפי השטאזי.

אתם, אלו שכל דבר מזכיר לכם תקופות אפלות מתוך כך שה"זכרון" שלכם מוכה במחלת הפרה משוגעת - מביאים במו ידיכם ובעיוורונכם שאתם עצמכם אשמים בו, את התקופה האפלה הבאה, שהיא כבר כאן שאתם - עבדיה הנרצעים.

אין עבד עלוב יותר מאשר עבד נרצע - זה - שהחירות ניתנה לו והעדיף להמשיך להיות עבד לאדונו.

בחג החירות אני קוראת לכך משרתי האופל אלו שעדיין נותרה בינה בקודקודם - לעשות חשבון נפש.
ללמוד את ההסטוריה הקצרה של משטרים טוטליטריים, לקרוא ספרות מחתרתית סובייטית וניצולי הסטאלינזם הרצחני, ולהבין עד כמה שאנחנו כבר שם. ולתפוס עד כמה שאתם, עבדים עלובים, דומים בכל לבולשביקים הנאמנים שלא חדלו להגן על המפלגה גם כאשר נשלחו "בטעות" בעצמם לגולאג.

חג חירות שמח, והפעם - אני מתכוונת -חירות באמת
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

השמאל מציג דמוקרטיה חופש הביטוי וריבוי דעות...
לחיי הצביעות

לא רק השמאל. גם הימין המזויף כמו פעיל הליכוד שהגיש היום תלונה במשטרה נגד קליין על המרדה וגזענות(!). אחרי שליכוד ועבודה ביחד מנעו מכהנא להתמודד לכנסת עם נימוקים דומים. ואחר כך הם מדברים על הדמוקרטיה.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

בגלל פוסטים: אלירז פיין הורשעה בהסתה לאלימות
אלה שקיבלו את החוקים, אלה שלא מבטלים אותם, אלה ששופטים לפיהם, אלה שתומכים בזה מסכנים קיומה של המדינה. זה כל מה שאפשר להגיד בנושא הזה במסגרת אותם חוקים.
למה אני אומר שלא יכול לדבר כמו שלא יכולתי בבריה"מ? זה למה.
"מדינה יהודית"? "מדינה דמוקרטית"?..
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

phpBB [video]
Ответить