עיניין של השקפה

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

עיניין של השקפה

Сообщение Mikhael »

העמדה שלי בנושא כמובן הפוכה לעמדה ה"מקובלת".
כך פועלת הנהגה פטריוטים שמטרתה טובת עמה, הלוואי עלינו כזאת.
Вложения
Image 10.png
Image 10.png (172.05 КБ) 1410 просмотров
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

מצד אחד זה יכול לעזור במאבק נגד האנטישמים בארץ, מצד שני אנחנו יותר זקוקים להצרה של המושג "גזענות" ולא להרחבה שלו. אחרת מנהיגי הימין האמיתי ימשיכו להיפסל ותימשך סתימת הפיות השמאלנית באופן כללי.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

לא עדיף דווקא לצמצם את החוק הזה( את הגדרת הגזענות) שפוגע בחופש הביטוי של אנשי ימין?
יש כאן היבטים בעד ונגד. באמת יש הרבה תעמולה נגד חרדים, במיוחד ברוסית, אנטישמיות במסווה של ביקורת על חרדים. וזה יכול להוסיף תמיכה בקרב האנשים שמודאגים מהבעיה הזאת. אבל מצד שני כל ההתקפות על עוצמה יהודית, כל הפסילות של מועמדים, כל החסימות, העמדות לדין וכו' הן תולדה של ה"מאבק בגזענות"...
https://www.bhol.co.il/news/1226025
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

phpBB [video]
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

מתוך הדברים שאמר הרב שמואל אליהו לתלמידים לפני כ-3 שנים, האשימו בפרקליטות את הרב בדברי הסתה. היום קיבל הרב אליהו הודעה כי יועמד לדין על הדברים שאמר אז.במקביל לקבלת ההודעה מטעם הפרקליטות, כתב הרב מכתב לתלמידי הישיבה בה מבהיר באזני התלמידים, למען הסר ספק כי גם כעת היה חוזר על דברי החיזוק שאמר בפניהם.
https://www.hakolhayehudi.co.il/item/Je ... %AA%D7%99_
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

http://www.israelru.botvinik.net/%d0%bf ... d7%9f.html
על החירות (להיות טמבל)
למוח הנפלא והמורכב שלנו יש בעיה – הוא חושב בדפוסים, ומנסה להבין את הבלתי-מוכר בעזרת המוכר. מיטב ההוגים של המין האנושי כילו רבבות של דפים בתיאור הבעיה הזאת, אבל כיאה לסוגיות הליבה הפילוסופיות, בעיה זו נותרה בלתי-פתירה עד עצם היום הזה. כל אימת שאנו מנסים להבין משהו זר לנו, אנחנו מתאמצים להקבילו למשהו מוכר לנו. כל זה מועצם בטינה עמוקה כלפי כל מה שאינו תואם בשלמות את עמדותינו. במקרה של שיפוטים מערביים בכלל וישראליים בפרט לגבי רוסיה, זה זועק לשמיים, היות שברוסיה, בשונה ממערב, אתה יכול להיות הרבה דברים, אבל מאוד מסוכן להיות שם טמבל. ואני אסביר.
טמבל מקומי שלנו, מה הוא אומר?
יש ברוסיה רודנות פשיסטית? גם לנו יש רודנות פשיסטית, - אומרים הטמבלים ובטוחים שההקבלה, גם אם אינה מושלמת, משקפת את המציאות במידה כלשהי של סבירות. הוכחות? 1. פוליטיקאי אהוד מאוד נאלץ להתמודד עם אישומים פליליים בבית משפט. 2. לא הכניסו אותי למסעדה בלי התו הירוק. 3. המדיניות הנוכחית של הממשלה תואמת קרוב לשמונה עשיריות מהשקפותיי, במקום תשע נקודה תשעים ותשע.
העובדה שהפוליטיקאי האהוד מאוד בכלל יכול להיתבע לדין ובפוטנציה – אפילו להיות מורשע, שבעלי המסעדה נשמעים לחוק במקום להתעלם ממנו לטובת הרווח או לעצום עליו עין תמורת שוחד, ושמדיניות הממשלה יכולה לשקף גם השקפות שונות משלי אינן נתפשות, אגב כך, כהוכחות לעמידות הממסד המדיני שלנו והמרקם החברתי שלנו בפני הרודנות והפשיזם (שיטות מדיניות וחברתיות גחמניות ובלתי-חוקתיות בעליל) כמו שצריך להיות במדינה מתוקנת, אלא מוכפפות לאיזה עיוות מחשבתי שבו הפשיזם הוא כל מה שאני, אישית, לא אוהב.
ברוסיה אסור למחות נגד עוולות הממשל? גם אצלנו אסור – הנה, מכת"זית פלטה על מישהו זרם חזק מדי, ומפגין מתפרע במיוחד נאזק בצורה לא מספיק מכבדת. זה שברוסיה יעצרו אותך על עמידה שקטה שכוללת החזקת שלט נורמטיבי לחלוטין (נגיד, "לא למלחמה") או בלי שלט בכלל; שיעצרו אותך שם לחצי-חודש במקרה הטוב, ועל התנהלות שנחשבת סבירה לחלוטין בהפגנה פה תנחת שם בכלא סיבירי לכמה שנים טובות – כל זה אינו ידוע ואינו נחשב לכלום. הטמבל מכיר מקרה שהמשטרה לא התנהלה בו יפה מספיק לדעתו, סימן בטוח שאין שום הבדל ביננו לבין רוסיה.
ברוסיה ממש צדים מתנגדי משטר ברשתות? הטמבל נחסם בפייסוש לשבוע – אותו הסיפור ממש.
חיילים רוסיים נשלחים לבצע פשעי מלחמה ולמות בעשרות אלפיהם על כלום ושום-דבר? מן הידועות הוא שהכיבוש משחית וגם לנו יש עשרות אלפי הרוגים. העובדה ששם הגיעו למספרים שלנו ב-74 שנות המדינה בתוך חודשיים, ושאפילו זו אינה הקבלה הגיונית, שכן כאן סופרים כל נכה צה"ל שנפטר בשיבה טובה, וכל חייל שנרדם שיכור על ההגה בזמן הרגילה שלו, בעוד ששם מדובר בהרוגים של ממש במלחמה של ממש – זה לא מעניין איש. על ההבדל בין הלחימה והבט"ש של צה"ל לבין הפלישה הרוסית לארץ זרה שלא איימה עליה בדבר – אני אפילו לא אדבר פה.
אין ברוסיה תקשורת חופשית? גם אצלנו כולם שמאלנים מנאייקים! חוץ מכתבי מפתח בערוצים המובילים, מערוץ טלוויזיה שלם ונפרד, מתחנות רדיו פופולריות, ממחצית מן העיתונים ומשני שלישים מן הרשתות החברתיות. אבל מי סופר.
הממסד הרוסי מושחת מן היסוד? גם שלנו!
החברה ברוסיה היא מעמדית ברמות פסיכיות? גם פה יש ת'אשכנזים ששולטים בכול!
אנשים ברוסיה פוחדים מהמשטרה? גם אנחנו – הנה, אנחנו רק דוחפים שוטרים ויורקים עליהם, ואחר-כך מלינים על כך שבארה"ב כל ערבי שהיה מתנהג ככה לשוטר כבר היה חוטף כדור בראש.
וככה זה ממשיך וממשיך וממשיך, כי האנשים גם לא מעוניינים להוציא את הראש מהתחת שלהם, ולהבין שההבדל בין רודנות פשיסטית למדינה מתוקנת סבירה והגיונית הוא שאותה הטמבל רשאי להאשים בכל החטאים האפשריים, לרבות הפשיזם, ולא יקרה לו כלום. כלומר, הוא ייצא טמבל, אבל לא ייעצר, לא יישפט תוך התעלמות מוחלטת מן החוק, לא ייגזרו עליו שנים בכלא; הוא לא יאבד את עבודתו, לא יציירו לו "בוגד" על הדלת, לא יכו את ילדיו, לא ישפכו חומצה על אשתו... בקיצור, לא יקרה לו דבר מן המקובל בפשיזם אמיתי. שם – נדרש מן הנתין להיות פחדן וצייתן, אבל טמבל – זה לא כדאי, אחרת הנתין עלול לפספס שינוי קריטי בקו המפלגתי הגחמני. שם – גובה ההימור על האיוולת רם מדי.
הכל בעיני המתבונן
בברית המועצות הייתה מפלגה אחת, ברוסיה היו כמה מפלגות שכולן אותו דבר, בארץ יש כמה עשרות מפלגות שכולן אותו דבר, מי שתומך בטרנספר של הגויים מהארץ נפסל ונרדף.
בברית המועצות לא היו עיתונאים שהיו מתנגדים לשלטון, ברוסיה סגרו את כל כלי התקשורת האופוזיציוניים, גם בארץ כל כלי התקשורת תומכים ב"דו קיום" הארור עם מיליוני גויים.
ברוסיה רצחו את ראשי המתנגדים לשלטון, ברוסיה מרעילים אופוזיציונרים, גם בארץ רצחו את המנהיגים הגדולים שלנו שהציעו איך להציל את המדינה.
בברית המועצות העם לא יכול היה לבחור את ההנהגה, ברוסיה תוצאות הבחירות מזויפות, גם בארץ העם היהודי לא קובע מי ינהיג אותנו כי זכות הבחירה נתונה גם לאחוז הולך וגדל באוכלוסיה שהם לא שייכים לעם.
בברית המועצות לא יכולתי להגיד 90% ממה שאני חושב בלי להיעצר על "השמצות נגד המשטר", אם הייתי ברוסיה לא הייתי יכול להגיד 90% ממה שאני חושב בלי להיעצר על "פייקים", גם בארץ איני יכול לכתוב 90% ממה שאני חושב בלי להיעצר על "הסתה", "המרדה", "העלבת עובדי ציבור", "גזענות" או "תמיכה בארגוני טרור".
בברית המועצות עצרו ואסרו אנשים על הפצת חומרים נגד המשטר, ברוסיה רודפים מבקרי השלטון, גם בארץ מעמידים אנשים לדין על פוסטים, על אמירות, על ספרים.
אותי לא תוכל להאשים שאני "מנסה להבין את הבלתי-מוכר בעזרת המוכר". אני חושב כך בגלל שאני טמבל? או אולי אתה לא חושב כך בגלל שהדעות שלך בקונצנזוס ואתה לא נחשב "ימני קיצוני".
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

phpBB [video]
Ответить