בדיקת זהות

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

https://www.facebook.com/MFeiglin/video ... 101788757/
פייגלין מודה שמה שפגע בזהות בבחירות לפני שנה זה שהיא הציגה הרבה רעיונות בתחומים שונים ולהרבה בוחרים התאימו רק חלק מהרעיונות ולכן הם בחרו במפלגות אחרות. זה כמובן נכון, אבל מה הלקח שלו לעתיד? לדבר על הדבר החשוב, על היעד האמיתי - "מדינה יהודית". רעיון נחמד, הבעיה היא רק שיהיה לו קשה להסביר קשר בין ה"גזע" של מדינה יהודית לבין ה"ענפים" מהמצע שלו.
מה זאת "מדינה יהודית"? על איזו הגדרה יסכימו ימין ושמאל, דתיים וחילונים, חוץ אולי מכמה קבוצות של קוסמופוליטים או חרדים? מדינה יהודית - זאת מדינה, בה רוב התושבים והאזרחים הם יהודים. גם בעיניי זה הדבר החשוב, בגלל זה אני תומך בעוצמה יהודית וגם בזהות בקטע של עידוד הגירה ערבית וצמצום של חוק השבות. אבל איך זה קשור ללגליזצית סמים, הקטנת מכסים או ביטול שירות חובה? שום קשר. זאת אומרת שכאשר פייגלין מדבר על מדינה יהודית הוא מתכוון למשהו אחר. וכדי לספר מה זה הוא שוב יצטרך לרדת לפרטים, אותם פרטים שלרובם הגדול של הבוחרים מתאים רק חלקם.
http://www.israelru.botvinik.net/%d0%bf ... d7%aa.html
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

"עדיף היה שהנכדים לא ישימו מסיכות" - אמרתי הבוקר לציפי.
היה זה לאחר פגישה ארוכה של מס' שעות אל תוך הלילה, עם פרופ' אודי קמרון -ראש המחלקה למיקרוביולוגיה ואימונולוגיה קלינית בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, וד"ר אורי גביש - פיזיקאי, מומחה לבחינת אלגוריתמים ויועץ בתחום הביו-רפואה.
אחרי חודש של סגר החליטה ציפי שהיא רוצה לחיות - כלומר לחבק את הנכדים - וכך עשינו.
"למה עדיף היה שלא ישימו"? - שאלה ציפי
"כי אם לא היה סגר והנכדים היו הולכים כרגיל לבית הספר, סביר שכבר היו נדבקים, מפתחים חיסון טבעי ומחלימים - בלי להרגיש כלל. ואנו, שלא יכולנו יותר עם הסגר הביזארי הזה, היינו פוגשים אותם בלי שום סכנה. כי מי שמחוסן לא מדביק.
אבל הסגרים הללו, והמסיכות הללו, על אוכלוסיות שהסיכון שלהן להיפגע מקורונה, קטן בהרבה מהסיכוי להיפגע מתאונת דרכים, גורמים למתיחת המגיפה כמו מסטיק, ועכשיו כשאנו פוגשים את הנכדים, הם באמת מסכנים אותנו כי עוד לא חלו ולא פיתחו עמידות.
פרופ' קמרון, ד"ר גביש וחבריהם (מן המובילים בעולם בתחום), שכנעו אותי כי מדיניות הסגרים, הבדיקות, חנק העסקים הקטנים וחורבן זכויות האדם וחירויות הפרט - היא טירוף מוחלט.
לא רק שהיא גורמת נזק נורא לאזרחי ישראל כמעט בכל תחום אפשרי, היא גם מגדילה את הסיכוי לחלות ולמות מקורונה - כי הסיפור שלי ושל ציפי הוא הסיפור של כל האוכלוסיות שבסיכון.
המומחים האמיתיים הללו, לא רק שיכנעו אותי במחדל האיום של המדיניות הנוכחית, הם גם ישבו וניסחו תוכנית אלטרנטיבית - תוכנית "הגיון בריא", שעיקרה יצירת כלים אפקטיביים לשמירה על האוכלוסיות שבסיכון, ושחרור שאר האוכלוסיה לחיים בריאים ולהתחסנות טבעית ומהירה.
הנתונים מוכיחים שה'חברה' האלה צדקו לאורך כל הדרך.
במדינות שלא עשו שום סגר התחלואה כיום קטנה בהרבה משאר העולם.
בחודש האחרון בלבד, מתו בישראל 15.5 חולי קורונה, על כל חולה אחד שנפטר בשבדיה !!!
השבדים טעו טעות קשה כשלא שמרו על אוכלוסיות הסיכון כראוי בהתפרצות הראשונה. ובכל זאת כבר עכשיו הגענו (באופן יחסי לאחוזי המבוגרים) לאותם סדרי גודל של נפטרים בשבדיה כולל המכה שחטפו בהתפרצות הראשונה -
אלא ששם החיים חזרו למסלולם, בלי שום סגרים וחורבן, ואילו אצלנו - גם אוכלים את הדגים המסריחים של הסגרים, וגם מגורשים מהעיר עם מגיפה שאינה נגמרת ומוות מיותר של אלפים.
גם הממשלה וגם האופוזיציה אינן מסוגלות להודות בטעותן הנוראה.
במקום זאת הם רק יוסיפו עוד קנסות, עוד סגרים, עוד מעקבים ועוד חורבן.
זה לא ייגמר אם הציבור לא יבין מה קורה כאן.
ידע הוא כח!
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

"כדי לפגוש גברים באותם ימים, בין אם להיכרות רומנטית או מינית, היה צריך לגשת למקומות מפגש יחסית מפוקפקים ואפילו להסתכן בפגיעה בחיים הפרטיים....כשלשוטרים היה משעמם, הם היו מגיעים עם פנסים ופנקסים, מקיפים את הגן ורודפים אחרי כולם כמו ציידים...חבר שלי היה קצין קבע בצבא, והוא נזרק מהצבא בגלל מקרה כזה".
ציטוט מתוך כתבה על איך זה היה להיות גיי כשזה עוד היה לא חוקי - כלומר עד 1988.
עד היום החוק בישראל אינו מתיר לזוגות מאותו המין לעבור תהליך של פונדקאות והחוק בישראל אינו מכיר בנישואים חד-מיניים או באיחוד אזרחי, אבל אני חושב שמי שהיה אומר היום שצריך לחזור לעבר ולהוציא יחסי מין בין גברים מחוץ לחוק, היו מתייחסים אליו כאל עב"ם מטומטם במיוחד.
למה אני אומר את כל זה? כי אני חושב שעוד 20 שנה זה בדיוק יהיה היחס לכאלה שחושבים שיש לאסור ולקנוס ולהרוס את חייהם של צרכני קנאביס.
הדמיון ברור בעיני. גייז פוגעים ברגישויות של שמרנים פשוט בכך שהם חיים את חייהם כפי שהם רוצים, וכך גם צריכת קנאביס. בשני המקרים פוליטיקאים, שוטרים ופקידים שנהנים מהיכולת לשלוט על אנשים אחרים, מנצלים את ההזדמנות להטיל מרות ולהרגיש חשובים בעיני עצמם.
בשני המקרים אפשר לעשות דווקא ולדמיין איך גייז פוגעים בחברה (פוגעים במוסד המשפחה) או איך צרכני קנאביס פוגעים בחברה (הופכים להיות לפחות פרודוקטיביים). בשני המקרים זה שטות (ראו למשל כיצד גייז משתוקקים להקים משפחה), אבל השמרנים והפשיסטים בשלהם.
בשני המקרים, זכות האדם על גופו וזכותו לנהל את חייו כראות עיניו עומדים מעל הכל.
וכמו במקרה של הגייז, אלה שמתנגדים ללגליזציה הם אנשים חשוכים, וכך כולנו נחשוב עליהם בעתיד.
איזה מזל שהאיש הזה לא נבחר לכנסת ולא מייצג את תומכי עידוד ההגירה.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

אמרו בחדשות שצה"ל החליט לשחרר מהשירות חייל שכתב בדף הפייסבוק שלו, שהשוטרים שהביאו למותו של אהוביה סנדק ז"ל, הם רוצחים.
מאוד התפלאתי כששמעתי את זה.
כי מה זה עניינו של צה"ל מה הן דעותיו של החייל? האם מדובר כאן בביטחון שדה? נחשפו סודות צבאיים? האם קרא החייל לחבריו להצטרף לחמאס? הצדיק את פעולות האויב? – מה בדיוק הבעיה בכך שחייל השמיע את דעתו לגבי שוטרים, שלהבנתו רצחו את אהוביה ז"ל. האם חייל שעלה מאתיופיה, ושהיה מאשים בפוסט פרטי את השוטר שגרם למותו של סלומון תקה - ברצח, היה נתקל בתגובה כזו?
עכשיו תראו – למה שהתרחש בזירה, אין באמת קשר לעניין. אותו חייל משוכנע שמותו של אהוביה ז"ל נגרם כתוצאה מנגיחת המכונית שבה שהה, על ידי מכונית השוטרים. כלומר, מנקודת מבטו של החייל, הם אלו שגרמו למותו של אהוביה (ואני מעריך בוודאות גבוהה שהוא צודק) ולכן הוא מכנה אותם רוצחים – ושוב! מה זה עניינו של צה"ל?
אז יגידו – אפילו אם זה נכון ובאמת נגיחת המכונית היא שהביאה למות הנער, הרי לא מדובר כאן ברצח, כי הרי בוודאי שלא זו היתה כוונת השוטרים. מדובר לכל היותר בהריגה.
נו טוב, ככל הנראה החייל שכתב את הפוסט לא התעמק בהבדלים הפליליים בין הרג לרצח כפי שהם באים לידי ביטוי בעברית המודרנית. במקורותינו – אגב – גם רוצח בשגגה עדיין מכונה רוצח" וְהִקְרִיתֶם לָכֶם עָרִים, עָרֵי מִקְלָט תִּהְיֶינָה לָכֶם; וְנָס שָׁמָּה רֹצֵחַ, מַכֵּה-נֶפֶשׁ בִּשְׁגָגָה. " (במדבר, לה, י"א ).
נו? אז בשל הפילפול הזה החלטתם לזרוק את החייל מהצבא? מה הקשר?
אז יגידו – כן אבל בל נשכח שהם זרקו אבנים על מכוניות וסיכנו חיי אדם.
נניח שזה נכון (בוודאות הרבה פחות גדולה). נניח שעלה להם הדם לראש אחרי רצח אסתר הורגן הי"ד, הם כבר הבינו מזמן שלרצוח אותם זו העסקה הכי משתלמת כיום לערבים ביש"ע (פרנסה מובטחת למשפחה, מאסר לוקסוס ושחרור בעסקת השבויים הבאה) ומחליטים לייצר בעצמם איזו הרתעה ילדותית שכזו.
האם זה מתיר לשוטרים להרוג את הנערים האלה?
האם מותר לחייל לירות במי שעכשיו לא מסכן אותו?
האם אריה שיף מערד, לא מואשם עכשיו ברצח כי ירה בפורץ בדואי שלטענת הפרקליטות כבר לא סיכן אותו?
ושוב – מה הקשר של צה"ל לכל זה? למה צה"ל נכנס לסוגיה האזרחית הזו?
טוב אז תרשו לי להוריד לרגע את הכפפות ואת הלשון העדינה.
החייל הזה פשוט צדק והשוטרים האלה הם ככל הנראה רוצחיו של הנער אהוביה סנדק ז"ל.
איך אני יודע?
אני יודע כי פיתחתי חוש ריח שמעולם(!) לא הטעה אותי באירועים כאלה, וכל עוד לא אראה חקירה אמיתית ובלתי משוחדת, ברירת המחדל שלי היא שאכן השוטרים האלה הם שרצחו את אהוביה.
אני יודע - כי הם מטייחים את החקירה ומכוונים אותה לכל מקום מלבדם.
אני יודע - כי הם מעלים כל הזמן את רמת האישום במחשבה שככול שישחירו את הנערים כך ילבינו את עצמם.
אני יודע - כי מהרגע הראשון הם עושים את כל הפעולות כדי שהאמת לא(!) תצא לאור.
אני יודע - כי ניגוח מכוניות הפך לנוהל בגזרה.
אני יודע - כי גם מח"ש מסרב לבדוק, בתירוץ מדהים שהנערים שותקים בחקירה (מה הקשר? זו זכותם החוקית לשתוק, וזו חובתו של מח"ש לחקור).
אני יודע - כי כולם נורא נורא מפחדים מהאמת ולכן מאיימים על הצעירים הללו, שלא מוכנים לשתוק ועוד עלולים להביא לחקר האמת, מאיימים עליהם בדבר היקר להם מכל, מאיימים להם ביכולת לשרת בצה"ל.
אתם מבינים? נשלח פה רמז למפגינים למען חקר האמת, שאם תמשיכו, לא נגייס אתכם... כלומר מפעילים את צה"ל כדי לסתום להם את הפה.
והנורא מכל -
אני יודע - כי הם נעשים יותר ויותר אכזריים, כי הם כבלו את הנערים פצועים בשטח והתחילו מיד "לחקור" ולטייח תוך מניעת טיפול רפואי ומניעת כל קשר עם העולם החיצון כולל חברי כנסת שאמורה להיות להם חסינות בדיוק בשביל מקרים כאלה.
אני יודע - כי אני חש את איבוד העשתונות שלהם, את האובדן הטוטאלי של המוסר, את ההבנה שהדרך היחידה לברוח מהאמת, היא להסיט את הזרקור בצורה הבזויה ביותר אל עבר קורבנם.
אני יודע - כי ה"צדיקים" האלה מעזים עכשיו, לזמן לחקירה,
את אימו של הילד שרצחו...
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

phpBB [video]
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

phpBB [video]