בעיה רוסית

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

ד"ר הלנה רימון עם ציטוטים מתגובות שמחות של קוראי האתר וסטי אחרי האסון במירון ועם קריאה חוזרת לטפל באנטישמיות בישראל.
https://www.facebook.com/groups/883849122452581
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

https://israeltomorrow.co.il/%D7%94%D7% ... %D7%945x5/
זה בכלל לא נכון ש"מצביעי ליברמן הם ימניים ברובם הגדול". ממש לא. הבסיס האלקטורלי של ליברמן זה מאות אלפי לא יהודים ומאות אלפי בני המשפחות שלהם. המטרה של כל מיעוט לאומי במדינה לאומית של עם אחר היא להפוך את המדינה לרב לאומית ובהמשך אולי להפוך לרוב, כי אף אחד לא רוצה להיות מיעוט. זאת אומרת שיש לציבור הזה אינטרסים משותפים עם המיעוט הערבי. על איזו ימניות אפשר לדבר במצב כזה? לפני 20 שנה ההרכב הלאומי של דוברי רוסית בארץ היה שונה ולכן גם העמדות של ליברמן היו אחרות.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

מילה מושקוביץ עבדה כבכירה במשרד הפנים משנות ה־90 ונתקלה במאות שניסו לזייף את יהדותם, כדי לתפוס טרמפ על העלייה מבריה”מ. בספר חדש היא חושפת דוגמאות למעשי ההונאה וטוענת כי אוזלת היד של הרשויות אפשרה – ועדיין מאפשרת – לאלפים שאינם יהודים לקבל אזרחות.
https://www.israelhayom.co.il/magazine/ ... le/6997075
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

ישראל יכולה להתקיים רק כמדינה יהודית. מי שמערער את אופייה הלאומי של המדינה, מי שיוצר תנאים נוחים לעמים אחרים לחיות בישראל, מי שמעודד נישואי תערובת, מי שמפצל את העם היהודי לחלקים שלא יוכלו להינשא זה לזה בעתיד הם אויבי ישראל, אויבי העם היהודי, אויבי כל ציוני וכל יהודי שאוהב את עמו.
https://ozma-yeudit.com/%d0%bd%d0%b4%d0 ... c/?lang=he
http://www.israelru.botvinik.net/%d0%bf ... d7%a7.html
Вложения
Image 1.png
Image 1.png (376.25 КБ) 1417 просмотров
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

https://twitter.com/Mikhael11/status/14 ... 8974906369
פוטין הוא היטלר. אותם נאומים, אותם נימוקים של תוקפנות, אותה מדיניות, אותם שקרים, אותן שאיפות. שום ידידות איתו לא תעזור לאורך זמן, עם הגיס החמישי הרוסי בארץ גם אנחנו בתור של קורבנותיו. נראה שאין לך לא מצפון ולא ראיה לטווח רחוק. תתבייש לקרוא לשמור על היחסים עם השטן. אתה והליכוד.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

עד עכשיו, סירבתי לכתוב את הפוסט הזה, כי לתומי חשבתי שזה בזבוז זמן, שכל בר-דעת עם גישה לגוגל ושתי דקות זמן פנוי מסוגל לברר את ה"טענות" הרוסיות בן-רגע, ושמי שאינו לאומן רוסי, או איש שמאל קיצוני "אנטי-אימפריאליסטי", או איזה פסיכי ימני-קיצוני, כזה שמאמין בקונספירציות על אנשי הלטאה, לא אמור לקנות את השטויות האלה כלל.
אבל, אני מודה שטעיתי. אז הנה, רשימה קצרה של דברים שצריכים להיות ברורים לחלוטין לכל אדם שפוי, שאין לו סיבה אישית מוזרה לצדד בפוטין.
1. אין ומעולם לא נחתם שום "הסכם אי-התרחבות מזרחה" בין ברית נאט"ו לרוסיה. גם לא בינה לבין ברית המועצות. אין מסמך כזה, ולא יכול להיות מסמך כזה. "ההוכחה" שהתעמולה הרוסית מציגה הוא הסכם על איחוד גרמניה (שנחתם מול ברית המועצות, שהתפרקה מאז, כך שגם ההסכם הזה בטל ומבוטל), ובו הגרמנים הבטיחו לא להרחיב את ארצם או את השפעתם המדינית מזרחה, הבטחה שבה עמדו בהצלחה ושאין לה שום קשר לברית הצבאית הצפון-אטלנטית.
2. אין חשש רוסי אמיתי מפני "הצבת טילי נאט"ו באוקראינה, ממש על הגבול הרוסי!". רוסיה גובלת עם נאט"ו מזמן, טילים באליסטיים מודרניים פוגעים בכל נקודה ברוסיה בין אם הם משוגרים מאיטליה, מגרמניה או מאנגליה. אם הרוסים כל-כך חוששים ממדינה גרעינית שעלולה להילחם נגדם, כדאי שיכבשו גם את סין, את צפון-קוריאה ובקרוב גם את איראן - נגד כל המדינות הללו ברית המועצות נלחמה, לפחות בקטנה, בייחוד נגד סין. עם נאט"ו - רוסיה לא לחמה מימיה.
3. אין חשש רוסי אמיתי לגורל תושבי החבלים הבדלניים, בוודאי ובוודאי שאוקראינה לא "ערכה שם רצח עם". גורלם של התושבים הללו הורע משמעותית מאז שרוסיה הפכה אותם למחוזות חסרי-חוק והכרה בינלאומית.
4. "המערב" מעולם לא "התגרה" בפוטין. אם כבר - התרפס מדי בפניו.
5. ארה"ב או האיחוד האירופאי לא אחראים למהפכת 2014 בקייב. ירי צלפים במפגינים אחראי למהפכה הזאת.
6. מדינה שנשיאה, שר ההגנה שלה וראש הממשלה הקודם שלה הם יהודים מוצהרים - אינה יכולה להיות נאצית בהגדרה.
7. כל מדינה ריבונית רשאית להחליט על הבריתות שאליהן היא נכנסת. אין דבר כזה - "איזורי השפעה".
8. תוספת של ידידי המלומד Shalom Boguslavsky שאמורה להיות ברורה מאליה, אבל גם היא חשובה באותה המידה בדיוק ונשכחת לחלוטין בידי "מומחים" - שני הצדדים בסכסוך הזה הם רוסיה ואוקראינה, לא רוסיה וארה"ב, או נאט"ו או האיחוד. הייתי אומר, אפילו, פוטין ואוקראינה, אבל זו כבר באמת נוקדנות. מה שכן, מהיום, השבח לאל ולפוטין, אוקראינה היא חברה באיחוד האירופאי. מזל טוב!
מקווה שעזרתי.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

ועוד דבר יש לי לומר לכל חסידי גישת "הריאליזם המפוכח" (על אלה שסבורים כי המערב נשלט בידי אנשי לטאה סמולנים, בראשות מש' רוטשילד - אני לא מדבר בכלל, אלה אבודים לחלוטין מבחינתי), שכל-כך אוהבים לצטט לי את קיסינג'ר ואת מירשהיימר.
לכם נדמה שאתם מייצגים את השפיות הביקורתית, שאתם רואים את התמונה הגדולה, שאתם יודעים אל-נכון שבעולם הקר, האכזר והאינטרסנטי, אדם לאדם זאב, ועל כל מדינה לדאוג רק לענייניה הפרטיים.
נדמה לכם ששעה שהעולם עסוק בהילולה תעמולתית וקצת צבועה נגד רוסיה, רק אתם מבחינים בכך שהפלסטינים יושבים ורושמים הערות, אותן הם ינצלו נגדינו ביום הראשון שאחרי המלחמה, וכו' וכו' וכו'.
אני לא אתייחס למרכיב המוסרי של ההשקפה הזאת, הרי אתם גאים בזה שהרגשנות לא מערפלת את מבטכם המפוכך (אם כי, יש לי תחושה שזה פחות תופס בתחושות שלכם לגבי המדינות שחשבו כמוכם שעה שעמנו זעק לעזרה. וגם די מדהים בעיניי שאתם קוראים לעצמכם "אנשי ימין" בעוד שעמוק בנפשותיכם מקונן הספק המפוחד הזה בצדקת דרכינו).
אני אתייחס כאן אך ורק ל"ריאל-פוליטיק" המוערך עליכם כל-כך.
אז ככה - במלוא האחריות של אדם שעוסק בהיסטוריה רוסית, גם היסטוריה מדינית שלה וגם זו הרעיונית, - אני אומר לכם שאם נדמה לכם שהרוסים יראו בשתיקה הישראלית הנבוכה, או אפילו בהצדקות הישראליות להתנהלותם משהו זולת "היהודונים פוחדים מעוצמתנו, סימן שהם סמרטוט רצפה שאפשר לנגב עליו רגליים" - אתם חיים בחלם קרתנית, ומשולים לאותם יושבי חדר צעירים ותמימים בשטייטלים, אשר ראו גוי סלאבי לראשונה בחייהם שעה שהוא ניפץ ברגלו את דלת החדר ופרץ עם המון שיכור ומשולהב פנימה.
dixi
Ответить