בחירה ימנית

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

בחירה ימנית

Сообщение Mikhael »

http://www.srugim.co.il/243232-%D7%A8%D ... 7%9E%D7%99
"אין יותר ימין מבנט"? מה פתאום? בנט בעד ה"דו קיום" כמו שאר המפלגות בכנסת. לעומת זאת עוצמה יהודית, זהות וגם תקומה אחרי שקיבלה את התוכנית של סמוטריץ' תומכות בעידוד הגירה ערבית בצורה כזאת או אחרת. זהו הבדל עקרוני. זה ההבדל בין הימין המזויף לאמיתי. תקומה צריכה לרוץ ביחד עם עוצמה יהודית ולהציג בכל הזדמנות את התוכנית המשותפת הזאת, כך הם יקבלו לא רק קולות של חרד"לים אלא גם של אנשי הימין בלי קשר להשקפה דתית.

כמובם שישנם הבדלים גם בתוך הימין: רק עוצמה יהודית מכירה בקיומו של האיום הדמוגרפי, מתנגדת למתן אזרחות לבני מיעוטים נוספים ובבוא העת כנראה תתמוך בעידוד ההגירה גם מתוך "הקו הירוק".
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

תגובה שלי לפייגלין שלא רוצה להקים בלוק עם עוצמה יהודית כדי לא להפחיד את השמאלנים שהצליח להקסים:

https://www.facebook.com/MFeiglin/posts ... 22R1%22%7D
אני תומך בכל תומכי הטרנספר, כל מי שלפחות בהיקף מסוים ממשיך את דרכם של כהנא וגנדי, כל מי שמציע אלטרנטיבה לנסיגות ול"דו קיום". לכן אני תומך בעוצמה יהודית, זהות, סמוטריץ'. חבל מאוד שבמקום להתאחד סביב הפתרון הזה, סביב הראיון הזה הם הולכים בנפרד ועוד שמים דגש על נושאים אחרים שאינם הרי-גורל. אבל לפחות בבלוק טכני מאוחד אפשר ללכת כדי לעבור את אחוז החסימה? עוצמה יהודית בעד, זהות נגד. ועוד להאשים את עוצמה יהודית שהיא לא מציעה לשנות כלום ופועלת כמו שאחרים פעלו בתוך הליכוד? אחרי תשובה כזאת הפסקתי להתלבט כמעט סופית - אצביע לעוצמה יהודית( באיזו מסגרת שלא תהיה) ולא לזהות, במיוחד שעוצמה יהודית לא מציעה מסלול של קבלת אזרחות לגויים נוספים.
Вложения
seg.png
seg.png (140.54 КБ) 5680 просмотров
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

https://www.facebook.com/MFeiglin/video ... 038291704/
הכל טוב ויפה, אבל מה זה שוב הטענה הזאת שאין שום אלטרנטיבה חוץ מזהות ושמרזל ובן ארי לא שונים מהימין השולט? מי היה 15 שנה בליכוד: פייגלין או מרזל? "4 מרזלים" כמו שהוא אמר היו משנים לא פחות מ"4 פייגלינים" - הם היו מקדמים את רעיון הטרנספר כאלטרנטיבה לנסיגות ולדו קיום בתקווה בעתיד להגיע לשלטון. בדיוק כמו שזהות רוצה לקדם את רעינותיה ככל שכמות המנדטים תאפשר לה.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

שיחה עם משה פייגלין!!!
(כן כן,רבותיי,הפכתי ״סלב״ באופן רשמי).
מעשה שהיה כך היה:
השגתי את הטלפון של משה פייגלין דרך יהודייה יקרה,שלא אזכיר את שמה,על מנת שאנשים לא ישגעו אותה...
זה לא סוד שאני חושב שפייגלין היה צריך להתאחד או לפחות לשריין מקום אחד ברשימה ל״עוצמה יהודית״.
לאחר כשנה של ניסיונות לעורר פעילים משני הצדדים,כלו כל הקיצין ושמתי פעמיי אל עבר מכשיר ה״סמארטפון״.
השיחה התנהלה כך:
אני:שלום,משה?
פייגלין:כן...(מהוסס משהו).
אני:שלום וברכה,קודם כל רציתי לומר שזה כבוד גדול ואני ממש מתרגש לדבר איתך(חייבים להתחנף קצת).
אני יהודי ממרכז הארץ שבאופן כללי מאוד תומך בך ורציתי לדעת אם יש לך כמה דקות להקשיב לי.
פייגלין:כרגע זה לא אפשרי,אני בנהיגה,תנסה עוד 45 דקות.
אני:בסדר גמור,רק 5 או 10 דקות,זה מה שאני דורש ממך.
פייגלין:בוא נסכם על חמש.

כעבור 45 דקות התקשרתי והייתה שיחה ממתינה,
ניסיתי כעבור מספר דקות נוסף ושוב ממתינה...
לאחר דקה,פייגלין חוזר אליי!(תודו שזה ראוי להערכה,כמה נציגי ציבור אתם מכירים שהיו חוזרים לאדם שהם בכלל לא מכירים?)
התחלתי לשטוח את טענותיי:
אמרתי לו שלדעתי הוא עושה טעות גדולה אם הוא לא מתאחד עם ״עוצמה יהודית״,והשתדלתי לפרט,ככל שהזמן איפשר לי:
א)ניסיתי להסביר למשה שלצד הסקרים המחמיאים,רבים סוברים שהוא לא יעבור את אחוז החסימה,לכן יש צורך להתאחד עם בן-ארי ומרזל על מנת שיהיה סיכוי טוב יותר לעבור את אחוז החסימה.
ב)אם ירוצו בנפרד רבים יהיו נבוכים בהכרעה ביניהם והקולות סתם יתפזרו במקום שילכו למפלגה המאוחדת.
ג)אם הסקרים יראו ששניהם לא עוברים את אחוז החסימה(תרחיש בהחלט סביר),רבים יברחו ״לבית היהודי״.
ד)זה הכי חשוב,ועל זה עוד לא קיבלתי תשובה שתניח את דעתי:
אמרתי לו:אתה כל הזמן טוען שכל המערכת הפוליטית כולל ״הבית היהודי״ שבויה ב״תודעת אוסלו״.
אני בהחלט מסכים!
אבל אם כל המערכת הפוליטית,כולל סמוטריץ׳,הרב בן-דהן,שולי מועלם וכו׳ שבויים ב״תודעת אוסלו״ ועם הכוח היחיד שיש לך שפה אידיאולוגית משותפת איתו(״עוצמה יהודית״),אתה לא מוכן לרוץ,אז עם מי בדיוק אתה מתכוון לרוץ?זה מנעד הדעות בעם ישראל!אין יותר.
פייגלין ענה לי שיש עוד אנשים שחושבים כך...
לא היה לי זמן,אבל רציתי לשאול אותו:אם יש כ״כ הרבה אנשים שחושבים כך,איך זה שלא הגעת לכלום בליכוד,אחרי 20 שנה של פעילות?
איך זה שתלמידי הרב כהנא זצוק״ל הי״ד לא עוברים את אחוז החסימה כבר עשרים שנה?

תשובותיו:אתה צריך להגיע לעם ישראל מהמקום שבו הוא נמצא,ולא מהמקום שאתה נמצא.
את האנשים לא מעניין עמונה,מעניין אותם מחירי הדיור,הקנאביס וכו׳.
(שוב,לא היה לי זמן,אבל רציתי לשאול אותו:
זה הקהל שאליו אתה מכוון?״אנשים שלא מעניין אותם עמונה״?!
כמו כן,רציתי לומר לו:לו היית היום עם הכוח הפוליטי של בנט,היית מעיף את הממשלה לכל הרוחות על נושא עמונה,נכון?
אבל אז היו באים אליך אותם אנשים ש״לא מעניין אותם עמונה״ ואומרים לך:מה עשית?אותנו מעניין מחירי הדיור!
ואז היית מאבד את רוב מצביעיך).
בכל אופן,הוא המשיך ואמר:השאלה אינה אם בן-ארי צודק או לא צודק...ודאי שהוא צודק!
אלא השאלה היא איך אתה מגיע לקהלים רחבים יותר...
אמרתי לו:אם אתה בונה על 12-15,כ״כ נורא אם בן-ארי יהיה אחד מהם,עד כדי כך,הוא יבריח לך מצביעים?
הוא ענה באופן חד משמעי:״התשובה היא כן,התשובה היא כן״.
עם בן-ארי אני אגרד את אחוז החסימה,אם בכלל,ובלעדיו אקבל כ-12-15 מנדטים.
(דבר שנשמע לי הזוי לחלוטין!אין אף אדם בפוליטיקה הישראלית שיוריד או יעלה מפלגה ב-10 מנדטים!פשוט שטות!)
לסיכום:

א)השיחה ארכה כ-8 וחצי דקות,במקום כחמש.
ב)מעבר לקו נתגלה אדם נעים הליכות וחביב שמוכן להקשיב בסבלנות.
ג)למי שעוד חלם(כמוני) על איחוד בין ״עוצמה יהודית״ ל״זהות״-לא יהיה!נצטרך להכריע ביניהם.
ד)אני עדיין שואל איך ייתכן שאדם שלא הגיע ל-30 הראשונים לאחר פעילות של 20 שנה בליכוד,״שווה״ מספר דו-ספרתי של מנדטים?
ה)ייתכן מאוד שחלק מתומכי ״זהות״ מזהים בחברה הישראלית תהליכים שאיני מצליח לזהות.
הלוואי!
אם פייגלין יקבל מספר נאה של מנדטים-זו תהיה הטעות הכי שמחה בחיים שלי!
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

צודק בכל הנושאים.
"מבחינתי שעזה תירקב, שימותו ברעב, הם לא אזרחים שלי ולא מעניינים אותי", כך אמר ח"כ בצלאל סמוטריץ' שהגיע אתמול (שישי) לשבוע החמישי של "מסדר הדר" בראיון ל"ישראל היום". הח"כ, שלא מאמין בסיוע ההומניטרי לרצועת עזה, אמר: "מבחינתי שעזה תהיה סגורה הרמטית. לא צריך להעביר להם כלום. שימותו ברעב, בצמא ובמלריה זה לא מעניין אותי הם לא אזרחים שלי אני לא חייב להם כלום".
עוד ציין הח"כ כי "הם פגעו בתחנת חשמל שמספקת להם חשמל ואני צריך לתקן אותה?! בשום פנים ואופן לא. צריך להחזיר את עזה למצב שהייתה לפני 1993, לפני העיוולת של רבין שהוציא אותנו משם בהסכמי אוסלו. חוץ מהצבא שלנו, הגורם היחידי שיכול להחליף את השלטון הם תושבי עזה".
סמוטריץ לא מקבל את הגישה שאומרת שהאזרחים בעזה מסכנים ונמצאים בשבי חמאס, "שלטון חמאס עלה בדרך דמוקרטית והם יכולים גם להפיל את חמאס. נכון, זה קשה ויכול להיות שאנשים ימותו בדרך, אבל זאת החלטה שלהם, הם יכולים להפיל את השלטון ואנחנו נעזור להם", ציין.

"גוף ביון לא צריך לרדוף אחרי אזרחים"
הח"כ מרשימת הבית היהודי העביר ביקורת על החטיבה היהודית בשב"כ וציין שיקדם הצעת חוק לסגירתה, עליה הוא עובד בימים אלה. "צריך לסגור אותה. אין לה טיפה הצדקת קיום. לגוף ביון מודיעיני יש הצדקה כשאתה נלחם מול טרור, אין הצדקה להפעיל שב"כ מול אזרחים, יש משטרה שצריכה לטפל בפשע המאורגן ועבריינות הרבה יותר חריפה מילדים שמרססים גרפיטי. לא ייתכן שאזרחי יהודה ושומרון יהיו אזרחים סוג ז'".

כמו כן, סמוטריץ' התייחס לפרשת דומא ועינויי הנערים, ואמר: "הבעיה הכי קשה שלי עם העינויים, מעבר לזה שזה לא חוקי ולא דמוקרטי, זה שלא נדע לעולם אם תפסנו את הרוצחים או לא".
"אני רוצה להאמין שההודאות לא קבילות ושבית המשפט יפסול אותן. אני הראשון שרוצה שנכניס את הרוצחים מאחורי סורג ובריח, אך לעולם לא אדע אם אלה שהורשעו ביצעו את המעשה או לאו אחרי שכל המשפט התבסס על ההודעות שלהם, שנלקחו בעינויים, שאם היו מופעלים כנגדך או כנגדי היינו ככל הנראה מודים גם ברצח ארלוזורוב או רבין", ציין הח"כ.

"מוטרד מהראיון שהעניק פרדו"
על הראיון של תמיר פרדו בעובדה אמר סמוטריץ' כי "סירוב פקודה זה חמור ואנשים שעושים אותו צריכים לשבת בכלא".

על הפרשה שפורסמה בעובדה לפיה ראש הממשלה הורה לראש השב"כ להאזין לראש המוסד ולרמטכ"ל אמר: "אין לי כלים להעריך מה היה וזה גם לא מעסיק אותי. אני מוטרד מהראיון שמסר תמיר פרדו. אני חושב שהראיון משקף חוסר הבנה מוחלט של קבלת החלטות במדינה דמוקרטית".
"ראש מוסד אמור לומר את העמדה שלו ולהביא אותה אל השולחן, אבל בסופו של יום ראש הממשלה וקבינט הממשלה הם הגורמים המוסמכים לקבל החלטה וסירוב פקודה זה בעיניי חמור".
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

לשחרר את הקנאביס.

האם צריכה המדינה להגביל את סוג הבירה שאתה שותה? לאסור לחלוטין עישון סיגריות? לקבוע איזה זני קפה מותר לצרוך?

כל החומרים הללו, ממכרים לא פחות מקנאביס.

רק שלקנאביס יש גם סגולות מרפא נהדרות וכשהמדינה מטילה מגבלות על הקנאביס, החולים הם הראשונים לשלם את המחיר.

הסיפור האמיתי כאן הוא כח. למדינה ולחברות התרופות יש כח והן לא רוצות לוותר עליו.
המדינה לא רוצה לוותר על כח השליטה באזרח, והחברות לא רצות לוותר על הכח הכלכלי.

לכן, במקום לשחרר לגמרי את השוק באופן אחראי ומדורג, מנסה המדינה ללכת על כל מני פתרונות ביניים לחולים בלבד - פתרונות שבדר"כ רק מחריפים את הבעיה.

אינני צורך קאנביס וממש לא ממליץ למי שאינו זקוק לכך, להתחיל בזה.

אבל אין למדינה שום זכות לאסור על אזרחיה לצרוך את הצמח הזה, ובעקיפין לגרום סבל לחולים ונזק לכלכלה.

צריך להתיר את השימוש בצורה מדורגת ואחראית עד ליצירת תרבות צריכה אחראית - כמו באלכוהול - כלומר מכירה בבתי מרקחת, מגיל 21 ובכמויות הגיוניות.

'זהות' מחוייבת ללגליזציה.
למה לא זהות( אלא אם כן לא תהיה אופציה אחרת לתומכי עידוד ההגירה). אין סמים "קלים". כל הקורבנות של השימוש בסמים יהיו על מצפונם של ה"ליברלים".
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

מענה ימני אמיתי ושורשי לרצועת עזה, כזה שינטרל את מנגנון הפצצה ולא רק ישהה מעט את הפעלתו, חייב להתבסס על העקרונות הבאים:

* כיבוש מלא של הרצועה ולקיחת אחריות מחודשת של מדינת ישראל על הנעשה בה.

* גדיעת תקוות השיבה של תושביה לתחומי מדינת ישראל. התקווה הזו היא שמתחזקת את המוטיבציות שמניעות את כל מה שקורה ברצועת עזה כבר שבעה עשורים, וכל עוד היא תמשיך להתקיים היא תמשיך לתדלק את אותן המוטיבציות, שיניעו את אותם התהליכים, וחוזר חלילה... גדיעת התקווה תהווה, כמובן, את הנדבך המרכזי במיגור הטרור (הנובע מאותה תקווה ונועד לממש אותה).

* דילול אוכלוסיית הרצועה והתאמתה לתא השטח ולפוטנציאל הכלכלי שלו באמצעות פיזור ושיקום הפליטים במדינות ערב או באירופה. במילים פשוטות - עידוד הגירה מאסיבי. לאחר שלא תהיה תקווה לשוב לישראל לא תהיה תוחלת להמשך הסבל והחיים הקשים (אין "מטרה מקודשת" שנכון לסבול ולהקריב למענה) ויהיה היגיון רב ברילוקשיין ובהתחלת חיים חדשים מעבר לים.

* הקמה מחודשת של ההתיישבות הישראלית המפוארת באזור הרצועה. היא, ביחד עם שוק התעסוקה במדינת ישראל - שבהעדר טרור יפתח מחדש לתושבי הרצועה - יאפשרו לאלו מתושבי הרצועה שיבחרו להישאר ולחיות תחת השלטון הישראלי להתפרנס בכבוד.

>>>
ואם הגעתם עד לכאן וזה מזכיר לכם את עקרונות תכנית ההכרעה שפרסמתי ליהודה ושומרון - אתם לא טועים. סדנא דארעה חד הוא. הערבים אותם ערבים, הארץ אותה ארץ, והים אותו ים... ואם זה כך אז כנראה גם הפתרון הוא אותו פתרון.
אחד מהנושאים בהם רואים הבדל ברור בין הימין( עוצמה יהודית, זהות ותקומה אחרי העליה של סמוטריץ') לבין כל השאר.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

אמת או שקר

Сообщение Mikhael »

למה מבין המפלגות הימניות אני מעדיף את עוצמה יהודית ולא את זהות, למרות שאני חילוני? יש לזה כמה סיבות, אבל אחת מהן היא שאני לא אוהב כשמשקרים.
זה שקר ש"סמים קלים" לא ממכרים ולא גורמים לאנשים לעבור לשימוש גם בסמים אחרים. זה שקר שקיים עודף של חיילים ושלא תהיה בעיה של כוח אדם ושל תקציב בעקבות ביטול של שירות חובה. זה שקר שאחרי הפרטה של אדמות המדינה אפשר יהיה גם לשמור על שוויון של כל האזרחים וגם למנוע מהלא יהודים לקנות במימון זר את רוב אדמות. זה שקר שאין סתירה בין מדינה יהודית ודמוקרטית. זה שקר שבעוד 15 שנה בישראל כולל יהודה ושמרון בלי טרנספר יהיו 80% יהודים - אין לזה שום סיכוי, אפילו בלי יהודה ושומרון אחוז היהודים לא יהיה יותר גבוה מ-74 וחצי אחוזים הנוכחיים, כל אחד יכול לקרוא על זה בדו"חות ותחזיות של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה( וזה גם מאוד טיפשי לשקר בנושא הזה, כי האיום הדמוגרפי צריך להיות הקלף המנצח בויכוחים על נחיצות של עידוד ההגירה).
אלה לא סתם הערכות שגויות, מנסים לשכנע אנשים שעזרת טיעונים שאינם אמת.
אז תפסיקו לשקר בבקשה.
http://www.israelru.botvinik.net/%d0%bf ... d7%a8.html
Ответить