בחירות 2019-22

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

על דיפ סטייט, שלטון הפקידים, והדיקטטורה השיפוטית;
################################

זוםאאוט;
דקה לפני שאתם מחליטים סופית למי להצביע ( ואני - בניגוד להרבה אחרים - *באמת* ליברלית; שכל אחד יצביע כצו מצפונו, כל עוד כל האמת מונחת לפניו, והוא עושה זאת *על דעתו* בלבד);

על כל מערכת בחירות אומרים "גורלית". מאז שאני זוכרת את עצמי.
והן באמת גורליות. כל מערכת בחירות היא גורלית. כי ההימצאות שלנו פה, בארץ ישראל, במדינת ישראל- תקועה בגרון לעולם כולו ( ואל תמכרו לי סיפורים אחרים) , ומפריעה *גיאופוליטית* לרצף המוסלמי במזרח התיכון. אנחנו נטע זר.

זוםאין. חזרה, אלינו;
מיום ליום (גם) אני בשוק מעזות המצח, הבוטות, ההתערבות הגסה, לאור יום ממש, של " מפלגת התקשורת" , שלא רק שלא מסקרת בענייניות מתבקשת מעיתונות אתית ומקצועית - את הנעשה, היא נוקטת צד, ומריצה מועמדים מטעמה.
קוראים לזה רפובליקת בננות.

אם הגעתם עד כאן;

הפסילה של דר בן ארי מלהתמודד לכנסת היא גולת הכותרת של הבחירות האלה. לא צוללות ( פרשייה חמורה מאד ) , ולא 'הפתעת הבחירות ' של זהות ( אני צפיתי את כל זה לפני ארבע חמש שנים, מוזמנים לעשות חיפוש).

ההתערבות הבולשביקית האפילה של ביהמ"ש העליון -שלטון של פקידים- לפסול(!!!) החלטה של וועדת הבחירות שהכשירה את כניסתו של בן ארי לכנסת ( בוועדת הבחירות יושבים נבחרי העם. שנבחרו בבחירות דמוקרטיות) - היא היא הסכנה הכי מוחשית למדינת ישראל בעת הזו.

הפסילה הזו נעשתה מעכשיו לעכשיו "אד הוק" *בניגוד לכל דין*, באיבחה, ללא מתן נימוקים (!!!!) משפטיים.בחוסר סמכות.

לא נתנו לבן ארי את 'יומו' בפיסגת היכלי הצדק של מדינת ישראל. ( 'כבוד האדם וחרותו' זה לחלשים).
קוראים לזה 'סיכול ממוקד'.

בן ארי - ציוני בכל רמ"ח אבריו, אוהב ישראל אמיתי, שמקדיש את חייו לעם הזה , עם שני בנים קרביים שמשרתים בצהל - הוא (!) "סכנה לדמוקרטיה".

עופר כסיף האוטו אנטישמי, שהסית ומסית נגד חיילי צהל, ומדינת ישראל, מנצל את כוחו וקורא לחרם נגדה בכל העולם- בריש גלי- הוא -אליבא בגצ- דווקא תורם לדמוקרטיה.
כנל היועץ של ערפאת - טיבי, כנל זועבי, זחלקה, ומטמין הטלפונים ברקטום ששכחתי כרגע את שמו. הם שיות תמימות. חובבי ציון. חסידי אומות עולם.

כלללללל אלה - מקבלים הגנה אוטומטית מטרייתית 360 מעלות מבית המשפט העליון- שופטים שממומנים מכספי המיסים שלכם, אגב.

ו ז ה כל מהות הבחירות האלה; זה (!) דיפסטייט.

עכשיו, האמת כואבת. לא נוחה. לא נעימה. אבל צריכה להיאמר, דקה לפני שאתם מטילים פתק. לא משנה איזה פתק - כל עוד אתם שלמים עם החלטתכם;

נתניהו-" לא אתן שיגעו בבגצ" - האיש שמקבל הוראות ממי שחטף את המדינה מתחת לראדר, עם ההפיכה השיפוטית שלו ב 92 - בזחיחות האופייני לו, לא הבין שהם בזים לו. כל חונטת יוצאי גרמניה בביהמ"ש העליון .

הוא חשב שאם הוא יתכופף מספיק חזק, וישתף איתם פעולה ( שחרור מחבלים, אי הרס בתים, והרשימה ארוכה וידועה מאד) - הוא *עצמו* לא יפגע.

ובכן. עכשיו הוא מבין שטעה.
עד העצמות הוא מבין. עכשיו תורו.
נתניהו עצר *כל חקיקה* שמטרתה היתה ביזור הכוח הפנטסטי והריכוזי של כל מערכת המשפט, בראשם פיסקת ההתבגרות, פיצול סמכות היועץ המשפטי לממשלה, ובגצ.

בנט ושקד עשו קצת קולות של מחאה, וחזרו לכיסא ולכיבודים ( גם הם תרמו את חלקם; הם אמרו שהם מאמינים למערכת המשפט , והסכימו והצדיקו את עינוי הנערים, לא עצרו בגופם את פינוי הישובים, והרשימה ארוכה).
טוב, הם למדו מהביג בוס; נתניהו.

אני כותבת את כל זה כבר חצי שעה, כדי להסביר לכם שהבחירות הפעם הם לא עבורכם. הם עבור הילדים שלכם.
איזו מדינה אתם רוצים להשאיר להם? מסואבת, מושחתת, דקדנטית, עם אפס בטחון אישי ? דיפסטייט ? אתם רוצים פה בולשביקיה?

כל ההקדמה הזו באה כדי לענות להרבה מאד אנשים שאני מדברת איתם בחיים, בטלפון, בפייס, בוואטסאפ;

הדרך ה י ח יד ה שאני רואה להחזיר את המטוטלת לצד שלנו - ציונים, שפויים, חפצי חיים , היא להצביע : טב. איחוד מפלגות הימין. להכניס את בן גביר זה צו השעה.
שלשום - ללא כל התראה- הם חסמו לו את הדף פה בפייס, כמאמץ אחרון לסתימת פיות, אונס ברוטאלי שמתאים למשטרים חשוכים.

אני לא מאמינה כבר לשקד ובנט. ונתניהו ????
הוא מכר אותנו כל כך הרבה פעמים בעשר שנות שלטונו לבגצ ובצלם - שגם אם יביא עכשיו צוללת במחיר מציאה - תבדקו טוב טוב מי עומד מאחוריו.

אנחנו חייבים לתת פוש אחרון. לצופף שורות. זה ה money time.
לא להוריד את הרגל מהגז.

לשכנע כל מי שמסביבכם ( אני העברתי כמה משפחות פה, ברעננה, עולים חדשים מצרפת להצביע טב. הם היו על אוטומט; "רק ביבי". זו היתה עבודה לא פשוטה, עם הרבה סבלנות- אבל הצלחתי. אין סיבה שגם אתם לא תצליחו)
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

השלום לכם?
כמאמר אחרון לפני הבחירות פרסמתי היום במעריב סופהשבוע מדריך למצביע הלאומי.
מורה נבוכים למצביע הלאומי (תשע"ט).
פרופ' אריה אלדד
מאמר זה מיועד לבני משפחתי , לחברי וידידי , לקוראי המסורים ולמאזיני האדוקים ברדיו, ובייחוד לאלו שפוגשים אותי בשמחה בסופר, מביעים את צערם שאני כבר לא רץ ושואלים למי להצביע. לפיכך מוצעת בזאת רשימת מפלגות הימין, או כאלו שניתן לטעות ולחשוב אותן לכאלה, בצרוף חוות דעתי והמלצותי. לא העדפותי אלא מהלך הא"ב הכתיב את המיקום ברשימה.
(ג) את הפתק של "יהדות התורה" תשימו בקלפי רק אם אתם חרדים אשכנזים , הרב שלכם הורה לכם להצביע ככה, ואתם חוששים שאם תצביעו אחרת זה לא יישאר ביניכם ובין בורא עולם ועלול לפגוע בשידוך של הילדים. "יהדות התורה" היא לא באמת מפלגת "ימין" מלכתחילה, אלא רק בדיעבד. אי אפשר לבנות עליה שתשכב על הגדר כדי להציל את ארץ ישראל.
(ז) למפלגת "זהות" של פייגלין יצביעו בעיקר דתיים הבטוחים שהוא משיח צדקנו, שמאלנים מבולבלים , אובדי דרך נואשים ובלתי מפלגתיים. פייגלין הוא מנאמני ארץ ישראל המובהקים (וראוי לעיטור העוז על מאבקיו), תומך בהחלת ריבונות (ישכויעח). וגם רוצה בבנין בית המקדש בהר הבית (יבורך), אבל לא תיכף, אלא בעתיד. אחרי שתהיה ליגאליזציה לקנביס. זה סדר העדיפויות. לצערי פייגלין כבר הוכיח שאין שום קשר בין מטרותיו והדרך בה הוא מבקש ללכת. חמש עשרה שנים הוליך בעקבותיו כת של מאמינים להצביע "ליכוד" כי היה משוכנע שיצליח להשתלט על מפלגת השלטון ולהפוך אותו לתנועה אידיאולוגית. בדרך הוסיף כוח למנהיגי הליכוד לחולל את כל האסונות שהמיטו עלינו (ע"ע ליכוד). הוא טעה והטעה אך לא התנצל. אם יעבור את אחוז החסימה - אין לדעת אם יתמוך בליכוד או בגנץ. אם יהיה, כהבטחתו, "הפתעת הבחירות" - אנו עלולים לצפות בהקרנה חוזרת של הסרט "רפול ושבעת הגמדים" . ולפיכך אין למצביעי המחנה הלאומי מה לחפש שם כי הם עלולים להפוך את גנץ ולפיד לראשי ממשלה.
(זץ) אורן חזן. רחוק מאד מאחוז החסימה. רץ כי הוא כועס על הליכוד שבעט אותו החוצה, והחליט לנקום על ידי זריקת כמה אלפי קולות לפח. קוריוז מיותר.

(טב) איחוד מפלגות הימין: חיבור הבית היהודי, האיחוד הלאומי, ועוצמה יהודית. הוכחה מהלכת שהשכל הישר/הפחד מאחוז החסימה מסוגלים לגשר אפילו על חמישים גוונים של נאמנות לארץ ישראל. מגיע להם שתצביעו בשבילם בזכות סמוטריץ, דוידי בן ציון (אחייני האהוב) ובן גביר. זה האחרון חייב להיכנס לכנסת ולו רק כדי לראות פרצופם של שופטי בג"צ שפסלו את בן ארי. מפלגת ימין מובהקת בלי הסתייגויות הראויה לתמיכתכם.
(כ) כחלון. טוען שהוא ימין שפוי. כבר מעליב. בניגוד לDNA שלו ושל רוב תומכיו - הוא עלול בכל זאת לחבור לגנץ בנסיבות קיצוניות (תיק"ו מוחלט ומבוי סתום). למרות שכחלון נמנה על "המורדים" בשרון בימי ההתנתקות ( ועובדה זו תיזקף אצלי לזכותו עד אחרית הימים)- הוא בעיקר חברתי וארץ ישראל השלמה אינה בוערת בעצמותיו.

(ל) ליברמן מתחזה לימין חזק כל פעם שמדינית הוא שובר שמאלה או לפני בחירות: תומך בעונש מות למחבלים. בהשמדת החמאס. בהרס חאן אל אחמר. נפלא. אבל בבדיקת התכנית המדינית שלו - הוא גם תומך במדינה פלשתינאית ובחלוקת ירושלים. בשורה התחתונה : לא.

(מח"ל) הליכוד. פעם תנועה לאומית, היום מפלגת שלטון שהביאה עלינו את הנסיגה מסיני, ההתנתקות, נאום בר אילן, עמונה, מיגרון, נתיב האבות , הקפאת הבניה, עסקת שליט, החמצת ההזדמנות לתקיפת איראן להשמדת תעשיית הגרעין שלה, כניעה לחמאס, סיגרים, שמפניה, וצוללות, חאן אל אחמר הניצב על תילו, והחשש שנתניהו ייאלץ להגיד "כן" לתכנית טראמפ. לזכותו של נתניהו נזקפים עמידה מול אובמה, מעמד בינלאומי לא רע בכלל, הימור נכון על טראמפ, שגרירות אמריקאית בירושלים, הכרה בריבונות בגולן, כלכלה חזקה, ומאבק נחוש נגד הסכם הגרעין עם איראן. סה"כ : ליכוד זה לחלשים, או לליכודניקים תורשתיים.
(נ) הימין החדש של בנט ושקד. איילת שקד היא התקווה הגדולה של הרשימה הזאת. לטעמי - מתאימה להיות ראש ממשלה. גם החיבור בין דתיים וחילונים טוב בעיני. הם תומכים בהחלת ריבונות על שטחי C , חיזוק ההתיישבות ומאבק בדיקטטורה של בית המשפט העליון - אבל לא השתמשו בכוחם לאיים להפיל ממשלה כדי להשיג יעדים אלו. עדיין לא הצליחו לעשות הרבה לטובת חוק יסוד - החקיקה, או למצער - פסקת ההתגברות, מינוי יועצים משפטיים או תפילת יהודים בהר הבית. יש להם נסיבות מקילות (שתו להם את המנדטים, כחלון טרפד את מהלכים לביטול המהפכה השיפוטית, ונתניהו אשם בכל השאר). טוב שהם קיימים כאלטרנטיבה לטובת אלו שלא יכולים לעכל את בן גביר באיחוד מפלגות הימין. אם נתניהו, בקמפיין געוולד תוקפני, ישאב מהם בימים הבאים את המנדטים, ויהיה חשש שלא יעברו את אחוז החסימה - צריך יהיה להתגייס להצלתם כדי לשמור על הגוש.
(נץ) גל הירש. בחור טוב במובן הרע של המלה. רחוק מאד מאחוז החסימה, ועלול רק לגרום אבדן של כמה מאות קולות של מצביעי ימין שלא מבינים מה בדיוק הוא רוצה (אל תקחו את זה קשה : איש לא מבין). הירש הוא ביטחוניסט הדוגל גם בחיזוק ההתיישבות בלי להתחייב במה מדובר, ובעוד המון דברים טובים שמסתכמים ב"אני רוצה להיות השר לבט"פ כי טרפדו את המינוי שלי למפכ'ל ") - אין סיבה להתבלבל. לא.
(נר) מפלגת "גשר" של אורלי לוי אבקסיס. למען הסר ספק : לא מפלגת ימין, גם אם גרה פעם ב"ישראל ביתנו" ואבא שלה גר פעם בליכוד (אבל גם בבית משותף עם העבודה של אהוד ברק).

(פה) צריך להיות ברור : למצביעי המחנה הלאומי אין מה לחפש ב"כחול לבן". גם אם יש שם אנשים ראויים - אנחנו לא בוחרים רשג"דים בצופים או אנשי ימין שהמכנה המשותף שלהם עם לפיד הוא שגם הם שונאים את נתניהו. גם אם בוגי יעלון, יועז הנדל, או צבי האוזר שוללים הקמת מדינה פלשתינאית - איש לא יתעניין בדעתם ביום שגנץ ולפיד יקימו קואליציה עם העבודה ומר"צ, יישענו על הערבים לטובת הגוש החוסם ו"דיל המאה" של טראמפ יונח על השולחן.
(ףי) פשוט אהבה. כשחושבים על זה - מה רע? כרופא אני יודע שהן צודקות : כולנו בני אדם. ( וגם אשתי אמרה לי לצרף אותן לרשימה אפילו שהמפלגה הזאת שייכת הנה בערך כמו שדגל צפון קוריאה שייך לרשימה של דגים מלוחים).

(שס). לרגע לא שכחתי את אוסלו, דרעי לא איש ימין אבל הוא נשבע אמונים לנתניהו כל כך הרבה פעמים, ואין לו אופציה לשבת עם לפיד וגנץ, אז הסיכון שש"ס שוב תמיט עלינו אסון - לא גדול. בקיצור : רק אם אתם מוכרחים מטעמי קרבה משפחתית .
בסוף נשארנו עם איחוד מפלגות הימין (טב) והימין החדש (נ).שתיהן בסדר גמור עם עדיפות לראשונה. שנזכה לשמוע בשורות טובות ישועות ונחמות.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

לפי תוצאות לא סופיות איחוד מפלגות הימין מקבל 5 מנדטים( קיימת סכנה שיהיו פחות). הימין החדש של בנט ושקד וזהות של פייגלין לא עוברות את אחוז החסימה.( אחרי ספירה של קולות החיילים אולי משהו עוד ישתנה). אז נתניהו יוכל כנראה להקים קואליציה, אבל היא לא תהיה יותר ימנית מהנוכחית.
עוצמה יהודית עוד בנובמבר הציעה לזהות לרוץ ביחד כבלוק טכני. אילו זהות הייתה מסכימה אז, כל אחת מהמפלגות הייתה יכולה להיות עכשיו עם 3 נציגים בכנסת. אבל האידיוטים האלה דחו את ההצעה על הסף. כתוצאה מכך ניצח הימין המזויף.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

פורסמו תוצאות הבחירות, למרות שיכולים להיות עוד שינויים. הימין החדש בחוץ. ליכוד קיבל מנדט 36 על חשבון יהדות התורה שירדה ל-7. 6 רשימות יכולות להקים קואליציה של 65. בלי ליברמן הפעם יש רק 60 ולא 61 כמו לפני 4 שנים, לכן אם הוא שוב יתחיל להיכנס ולצאת אז לא תהיה ממשלה בלי השמאל. איחוד מפלגות הימין מקבל 5 מקומות, כך שלבן גביר יש סיכוי להיכנס לכנסת בעוד כמה חודשים.
https://votes21.bechirot.gov.il/nationalresults
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

סמוטריץ' אומר שהוא רוצה להיות שר המשפטים, ואם לא אז שר החינוך. רובינשטיין אחד מפחד מהאפשרות הראשונה, רובינשטיין אחר חושש מהשניה. אז מה עושים? מאשימים אותו בטרור.
https://ozma-yeudit.com/%D1%80%D1%83%D0 ... B/?lang=he
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

אחרי פיזור הכנסת המפלגות התחילו להתכונן לבחירות בספטמבר. 4 המפלגות הערביות מנהלות משא ומתן על הקמתה מחדש של הרשימה המשותפת. בנט ופייגלין דנים על בלוק טכני ביניהם. ורק עם עוצמה יהודית כמו תמיד אף אחד לא רוצה להתאחד, אלא אם כן מגלה ברגע אחרון שלא עובר לבד את אחוז החסימה. בג"צ פסל את יו"ר עוצמה יהודית מיכאל בן ארי מלהשתתף, לבנצי סביר להניח שגם לא יתנו, כך שהנותרים צריכים להתמודד ולחפש מסגרת אופטימלית בשביל זה.
https://www.srugim.co.il/344990-%d7%92% ... 7%99%d7%aa
Ответить