הימין המזויף ותומכיו

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

למה נפתלי בנט לא ראוי להנהיג?

כשחשפתי לראשונה בעיתון בשבע את המתרחש בבה"ד 1, את בעיות הצניעות הקשות שמתחוללות בבית הספר לקצינים, את רמיסת הפקודה הקובעת שחובה לאפשר לחיילים פלוגה מגדרית, את אימוני הכושר וקרב המגע המעורבים, את השינה המשותפת ועוד ועוד -

יו"ר מפלגת הבית היהודי נפתלי בנט תקף אותי בחריפות. בראיון לאתר סרוגים הוא טען: "אני כבר דיברתי עם קצינים, בדקתי כולל קצינים דתיים, והם אומרים 'חבר'ה, אנחנו לא יודעים על מה אתם מדברים?'. ממציאים סיפורים, מעוותים סיפורים, יוצרים מצב כאילו צה"ל מתעמר בחיילים הדתיים, וזה לא קורה".

אני אומר לכם באחריות: נפתלי בנט לא דיבר עם אף קצין, הוא לא בדק שום דבר. אתמול בערב התפוצץ הסיפור, והרבנים הכי מתונים, וכדוגמת הרב מדן והרב עופרן, והרבניות הכי מתונות כדוגמת הרבנית נגן, תקפו בחריפות את הנעשה בבה"ד 1.
אם בנט היה תוקף בלי לבדוק, הייתי שותק. אבל המעשה שלו הרבה יותר חמור. הרבנים והרבניות פנו לנפתלי בנט וביקשו שיסייע להם במאבקם, הם הסבירו לו את חומרת המצב - אך הוא בחר שלא לסייע אלא להפך.

הראיון של נפתלי רצוף שקרים והבלים. אין לי דרך אחרת לתאר את דבריו של נפתלי. הנה דוגמית נוספת הפעם סביב הסערה על גיוס לוחמות לשריון: "לא היה ולא נברא. לא היה שום תכנון ולא פיילוט שחיילים וחיילות ישרתו יחד בטנקים".

אבל הנה עכשיו התגייסו הלוחמות לשריון. על פי התכנון של צה"ל - מפקד הטנק שלהן יהיה גבר. ככל הנראה גם הטען של הטנק יהיה גבר.

כאשר הוא נשאל בראיון האם הוא תומך בשילוב לוחמות בצה"ל, הוא בחר לא לענות: "תקשיב מה שאני אומר. אני קודם כל אומר שאני תומך בצבא הגנה לישראל. ומה שחלק מקבוצה קטנה בכוונת מכוון, זורקת אבנים על צה"ל ומעוותת דברים, זה פשוט שלא נכון ופשוט לא הוגן".

בנט בחר בצעד מבריק. הוא החליט להרוויח שתי ציפורים במכה. גם ייצא נאור וגם יטען שהמתנגדים הם רבני הקו שנואי נפשו: "אני רואה פה מהלך מסוכן מאוד, של מקצת מהרבנים, שכאילו יושבים בצד על איזה הר, ופוגעים מאוד בצה"ל, ממש לשון הרע. אין לי מילה אחרת. מוציאים חלקיקי אמת, ומעוותים אותם".

אין לי מילה אחרת לומר על בנט מאשר שקרן. הוא ידע טוב מאוד שהמאבק הזה הוא בכלל לא מאבק של "הר המור" או של "רבני הקו". הוא ידע זאת היטב. הרי הרבנים שחתומים על המכתב שפורסם אתמול פנו לנפתלי בנט. הוא ידע שהם משוועים לעזרתו. אבל בנט עשה עליהם סיבוב. זה האיש וזו האישיות. תחמן קטן וסכסכן גדול.

זו רק דוגמה אחת אבל מייצגת.
גם בנט לא שונה מליברמן. הימין המזויף שרגיל לשקר בנושא הדמוגרפי או המדיני( כאשר הוא מבצע בפועל את מדיניות השמאל) משקר ומזיק גם בתחומים אחרים.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

https://www.facebook.com/MichaelsonSonL ... nref=story
בדיוק.
ומצד שני בכל הזדמנות רודפים יהודים. היום כל חברי הכנסת עד הכי ימני מביניהם מזדרזים לגנות ולדרוש להעניש איזה שוטר שהתנהג לא יפה כלפי ערבי. זה כל מה שצריך לדעת על הרכבה הנוכחי של הכנסת.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

גורמים בליכוד לטענות בנט: די לצביעות!
ליכוד והבית היהודי: זו נבלה וזו טרפה
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

המהלכים האלה סוכמו סופית בין הנשיא טראמפ, ושר ההגנה וסגן יורש העצר הסעודי הנסיך מוחמד בין סאלמן, שהוא גם בנו של מלך סעודיה, Deputy Crown Prince Mohammed bin Salman, בעת שביקר בבית הלבן בוושינגטון ב-14 למרס
כאשר הנהגה ישראלית לא מסוגלת להכריז על תוכנית שטובה לנו( ירדן כמדינה פלסטינית וסיוע בהגירה אליה), ארה"ב מקבלת יוזמה סעודית.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Re: הימין המזויף ותומכיו

Сообщение Mikhael »

בעקבות חיסול פוקהא: בכירי ישראל על כוונת חמאס
כאשר מיליוני אויבים חיים בארץ ולא מעבר לנהר האוים ממשי, איך המדינה יכולה לתפקד ככה?
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

#### היוזמה הערבית = מימוש זכות השיבה הפלסטינית ####

אז מה ההבדל בין יאיר לפיד לבנימין נתניהו?
האם ?
אין הבדל.
שניהם מתחפשים לימין אך בעצם מייצגים אג'נדה אולטרה שמאלנית רק שבניגוד ללפיד שכולם רואים את תחפושתו, לנתניהו עדת מעריצים שלא מסוגלת לראות שהתחפש לימין ובפועל הוא שמאל.

היוזמה הערבית ששוב עולה לדיון על שולחן המו"מ מדברת במפורש על שיבת פליטים פלסטינים לתוככי מדינת ישראל.

ה"יוזמה" אינה מדברת על פתרון בעיית הפליטים בהסכם עם ישראל. שלא יעבדו עליכם. זה לא היה ולא נברא !
שני הסעיפים העוסקים בפתרון בעיה זו, סעיף 2ב’ וסעיף 4 אומרים משהו אחר מאוד אך ברור מאוד:

"(ועידת הפסגה קוראת) להגיע לפתרון צודק ומוסכם לבעיית פליטי פלסטין בהתאם להחלטה 194 של העצרת הכללית של האומות המאוחדות… ו(מבקשת) להבטיח דחייה של כל הצורות של יישוב מחדש של הפלסטינים, שאינן מתיישבות עם המצב המיוחד בארצות המארחות הערביות".

החלטה 194 של עצרת האו"ם מדצמבר 1948 קובעת כי

"יש להתיר לפליטים הרוצים לחזור לבתיהם ולחיות בשלום עם שכניהם לעשות כן במועד המוקדם ביותר שבו ניתן הדבר לביצוע, וכי יש לשלם פיצויים תמורת הרכוש של אלו שיבחרו לא לחזור וכן תמורת אובדן של / גרימת נזק לרכוש אשר בהתאם לעקרונות המשפט הבילאומי או עקרונות הצדק, חייבים בפיצוי על ידי הממשלות או הרשויות האחראיות".

כלומר: קריאה פשוטה בנוסח ה"יוזמה" מלמדת שתוכנית השלום המוצעת מתנה את כינון השלום הישראלי-ערבי במתן זכות חופשית לפליטים הפלסטינים לבחור בשיבה אל תחומי מדינת ישראל ובהתיישבות מחדש בתוכה תוך שמירת השלום עם שכניהם היהודים. כינון השלום הכולל על פי ה"יוזמה" מותנה בהגשמת "זכות השיבה".

אבו-מאזן מכיר את העובדות ואף נאם על כך לרגל "יום הנכבה" ב 2012 את הדברים הללון:

"העם [הפלסטיני] דבק בזכויותיו הלאומיות ואוצר בזיכרונו את שמות עריו וכפריו אפילו אם חלו בהם שינויים. ביום הנכבה אנו שולחים לעולם כולו את המסר הבא – לאחר 64 שנים ולמרות כל הפשעים נגד הזכות שלנו, וכל היוזמות לגרש אותנו וליישב אותנו מחדש, אנו נשארים על האדמה הזאת כמו עצי האלון והזית... אש"פ דבק בזכות שיבת הפליטים כזכות מקודשת... הדור שלנו, דור הנכבה, זוכר את השנים הראשונות לאחר 1948 ואת הסבל של מי שנותרו באדמת המולדת, את אלה שהפכו לפליטים במולדתם, או פליטים מחוץ למולדתם. כולם סבלו באותה מידה. כל איש מחפש את אחיו והאימהות את בניהן כדי לשרוד ולהתקיים, אך הם לא שכחו את פלסטין ולא את זכותם בפלסטין. המולדת נותרה בליבם ובמצפונם." עבאס הוסיף כי המאבק נמשך בדרכים שונות למימוש העקרונות וביניהם זכות שיבת הפליטים למולדתם לפי החלטת האו"ם 194 ולפי יוזמת השלום הערבית.

אז שלא יעבדו עליכם או שיספרו לכם "חצאי אמיתות". לא משמאל, ולא מימין !

נ.ב,
לכל המתחכמים שיאמרו שנתניהו/לפיד לא יסכימו לכל סעיפי היוזמה אומר זאת:
היוזמה מורכבת מ 2 דרישות נוספות למעט קליטת פליטים לתוככי מדינת ישראל
שני הסעיפים האחרים ביוזמה מדברים על
1.מדינה פלסטית בגבולות 49 (היינו ירושלים כולל העיר העתיקה, בקעת הירדן וכל יהודה ושומרון),
2. נסיגה מלאה מרמת הגולן.
אני מזכיר, הסעודים כבר הבהירו כי לא יהיה הסכם שלום ללא נסיגה ישראלית מרמת הגולן ושיבתם של פליטים פלסטינים לתוככי מדינת ישראל ע"פ החלטה 194 של העצרת הכללית של האו"ם מדצמבר 1948 (1).

אז חברים יקרים. שלא יעבדו עליכם!

(1) http://www.news1.co.il/Archive/001-D-349103-00.html
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

הממשלה מקימה 2 תאגידים שמאלנים עם אותם עובדים כמו קודם. ביבי - פי שתיים יותר שמאל משמאל.
Ответить