הימין המזויף ותומכיו

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

נאלץ לחשוף את מה שהתרחש מאחורי הקלעים - זכותו של כל עם ישראל לדעת ומחובתי להפיץ. שתפו, העבירו בוואטסאפים. שכל המדינה תדע.

מה קורה לנו? באמת אני שואל. למישהו יש תשובה עניינית? משהו שאפשר לקבל? להבין? כי לי באמת שאין. זה כבר לא השמאל שחדר עמוק לתוך הפיקוד העליון בצה״ל היקר שלנו, זה הרבה מעבר לזה. מדובר בזלזול, או אולי ברצון שהתושבים פשוט יעזבו וניתן את הכל במתנה למחבלי חמאס, אחרת, לא אוכל להבין לעולם מה קורה לממשלה ומה קורה לצבא שיודע לטפל בפצועים סוריים ולהוציא מאות מיליונים על הפרויקט ההזוי הזה בצפון, ולתושביו שלו, לבני ארצו, לא דואג כלל. באמת, אין לי תשובה ברורה.

במשך ארבעה חודשים וחצי מתנהלים ראשי כרם שלום מול הצבא. בכירי צה״ל ומערכת הביטחון של ליברמן הכירו היטב את הבעיה הבריאותית בכרם שלום, אך העלימו אותה. אין מילה. הציבור לא שמע ולא יודע ולכן לא צריך לטפל. כן, אחיי היקרים, מדינת ישראל הזניחה את התושבים בקיבוץ וכל עוד אף אחד לא ידע מכך, לא טיפלה כלל בבעיה.

השבוע, חשפנו (כתבנו רפאל חיון ואנוכי) כאן בחדשות 0404 ובתכנית בהגשתי (האולפן הפתוח) בערוץ 20 את הבעיה הבריאותית הקשה. אני וחיון מכירים את הסיפור כבר יותר מחודשיים. שוחחנו עם תושבים במהלך השבועות האחרונים, שוחננו עם גורמים נוספים וכולם ביקשו בעת הזאת לשתוק. הם רצו לתת לצה״ל את ההזדמנות לפתור את הבעיה. בנתיים, ילדים הגיעו לטיפולים רפואיים, תושב עבר ניתוח הקשור בדרכי הנשימה, ילדים ומבוגרים הקיאו, אחרים סובלים מקשיי נשימה וכולם, כל תושבי הקיבוץ, מתקשים להרדם בלילות כתוצאה מרעש הפיצוצים על הגדר, הצמודה לקיבוץ.

גורם בכיר במשרד הבריאות אמר לי השבוע כי מדובר ב״סיכון חיים של ממש״, אך, כאמור, עד לחשיפה שלנו כאן, כולם שתקו ולא עשו דבר.

התאכזבתי מאוד השבוע כאשר פניתי בבקשת תגובות, רגע לפני פרסום הכתבה, ובאחד מהמשרדים החשובים בממשלתנו, סיפרו לי כי לא יגיבו, מאחר ומשרד הביטחון פנה לצנזורה בבקשה לאסור את הפרסום שלנו. אתם מבינים? נמשיך להשתיק. הבנתי שאני מתמודד מול בריאות של אחינו ואמרתי: ׳עד כאן׳. יצרתי קשר עם הצנזור הצבאי וביקשתי אישור לפרסם את הנושא החשוב ואת בקשת התושבים שכולם יידעו מכך. קיבלתי את האישור, עקפתי את ההשתקה של משרד הביטחון והנה, ברגע אחד - מחפשים פתרונות ואפילו מוצאים.

כפי שפרסמנו היום לראשונה, הוצבה היום מערכת מים מיוחדת היוצרת ״ענני טיפות״ כדי לצמצם את העשן הכבד וכוחותינו מתכוונים להזיז את הערבים הנתעבים כ-300 מטר הצידה מהגדר.

למה? למה לא עשיתם את זה עד היום? מדוע פגעתם בבריאות התושבים על חשבונות של השתקה ופוליטיקה?

קשה לי לכתוב את הדברים, אבל כאזרח שאכפת לו, אני לא יכול לשתוק! אני לא מוכן לקבל צבא ששם קצוץ על האזרחים שעליהם הוא מופקד לשמור! אני לא מוכן לקבל צבא אדיר שעומד על הגדר ולא יודע להסתדר עם כמה פרחחי טרור! אני לא מוכן לקבל את ה״מעצור״ בכלי הנשק! מדוע אתם לא יורים?! האם אזרחים בבתי חולים שווים צינורות של מים? זה הפתרון? זו הדרך לטפל? כמה חודשים להשתיק ואח״כ לסתום להם את הפה עם מים? נמשיך למלא פינו מים?

יקירי, ברשותנו בחדשות 0404 עוד חומרים וידיעות האסורות בעת הזו בפרסום. הידיעות קשורות לטרור על הגדר, אבל יש מי שרוצה שלא תכירו ולא תדעו במה מדובר. האמינו לי, מדובר בעוד חומרים שיגרמו לכאב רב בקרב אזרחי ישראל.

מצבנו הביטחוני בגבול הרצועה רע מאוד. מצבנו ההרתעתי בגבול הרצועה חמור מאוד. הלוחמים זועמים ומתוסכלים ורק שר הביטחון ממשיך לפזר לנו סיפורים שלא היתה שום ״התלקחות בחגי תשרי״ והרמטכ״ל ממשיך לטפטף שצריך להקל על חיי הערבים.

תחשבו לרגע איך זה נראה מהצד של המחבלים - מעזה. הם משליכים מאות מטעני חבלה ורימונים לעבר כוחותינו, מפריחים אלפי בלוני נפץ ותבערה, עפיפונים עם צמיגים בוערים שנוחתים אצלנו, חותכים גדרות וחודרים לארצנו ואנחנו... ״יורים״ לכיוונם מים... כואב. פשוט כואב.
אם תומכי הליכוד ומפלגות אחרות של הימין המתון ימשיכו לבחור עוד עוד מאותו דבר כפי שהם עושים במשך עשרות שנים, אז איזו סיבה תהיה להניח שמשהו ישתנה לטובה?
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

לא, איילת שקד, לא "ההסתה של אבו מאזן והרש"פ מעודדת רצח וטרור" אלא אתם! ממשלת ישראל!
אתם מעודדים רצח, מעודדים מחבלים להמשיך לטבוח בנו, כשאתם מבליגים פעם אחר פעם על דם יהודי שנשפך,
כשאתם כובלים ידי חיילים ואזרחים מלוודא מוות במחבלים,
כשאתם מתגמלים רוצחים במחוות ובתנאי לוקסוס בבתי כלא,
כשאתם כולאים חיילים ואזרחים שמחסלים מחבלים,
כשאתם לא מגרשים משפחות מחבלים,
כשאתם נכנעים לטרור בעזה ומאפשרים למחבלים לנסות לרצוח חיילים ואזרחים יום יום, שעה שעה,
כשאתם מאפשרים למחבלת מנוולת להעיף סטירות לחיילים,
כשאתם נכנעים לפרוטקשן של האוייב בכל מקום במדינה,
כשאתם משתיקים טרור יומיומי,

אתם! מעודדי טרור, לא אבו מאזן.
כלב נושך בבשר כי הוא כלב והוא אוהב בשר.
אתם, מנהיגי המדינה שבידכם לסלק מפה את הכלבים ולשמור על האזרחים,
אתם, שתפקידכם להלחם באויב, לגרש אותו, לנקום בו על כל טיפת דם, אתם ששותקים ומבליגים במקרה הטוב, ומעודדים ומתמרצים את האוייב במקרה הרע, אתם אחראיים פה לדם היהודי, אתם ורק אתם!

עוד יהודי ועוד יהודי ועוד ועוד ועוד.
חבורת אפסים שכמותכם.
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

שרת המשפטים איילת שקד בראיון למגזין אמריקאי, סיפרה כי בחזון מפלגתה יש לספח את שטחי c וכי "ישראל מסוגלת לקלוט ולהעניק אזרחות ל-100 אלף פלסטינים תושבי הגדה המערבית".

1. מדהים ש20 שנה אחרי, עדיין הימין לא מסוגל להשתחרר מקונספציית אוסלו הארורה, ועדיין מעזה להשתמש בטרמינולוגיה ואף ברעיונות תכנית העיוועים הזו.
כבר כשעלה הימין לשלטון לפי עשור, היה עליו לקרוע לגזרים את אוסלו, ולבטל באופן מיידי את חלוקת ארצנו שלנו לשטחי a, b, c.
קאט דה בולשיט. אין טיפת הבדל בין שכם לעפרה, בין חברון לתל אביב, בין קלקיליה לרמאללה וליפו.
לכו תשאלו היום *כל* חמודי שגר *בתוך* הקו הירוק כיצד הוא מכנה עצמו, כולם, ללא יוצא מן הכלל, רואים עצמם קודם כל "פלסטינים". לא ישראליים ולא נעליים.

*הם* לא רואים הבדל בין חלקי הארץ הזאת, אז אתם, היהודים, בעלי הארץ והבית?!?

2. ולכן לטעון שתכנית מדינית רציונאלית היא סיפוח שטחי סי היא איוולת אחת גדולה ומביכה. אם אתם מוותרים על איי ובי, אתם מראים לאוייב בדיוק מה שייכותכם לארץ הזו.

3. סיפוח? באמת איילת?
רובם המכריע של חמודי ישראל לא מספיקים למפלגה שלך?!
במקום שתשנו כבר פאזה (עוד פעם האוסלו הארור שלכם), במקום שתבינו שהטעות הממארת של השארת אוייבנו בתוך ארצנו נושכת אותנו יום אחרי יום, במקום להבין שהחמודים פה ביפו ורמלה ועכו הם פצצה מתקתקת, הם רואים בך אוייב, הם לאומניים פי אלף ממך, הם לא הולכים לוותר לך,
במקום לחשוב על תכנית הפוכה של עידוד הגירה, של גירוש מאסיבי של כל מי שמתנגד לרעיון המדינה היהודית, של לוחמה באוייבים מבית,
במקום זה את אשכרה מציעה לנו להוסיף עוד קצת שמן רותח, מבעבע ורצחני למדורה?!

כל עוד אלו הרעיונות של מפלגת הימין בישראל, מצבנו חמור.
וכל עוד לא תהיה אלטרנטיבה, לא יקומו מנהיגים שיעזו לומר את האמת האחת בקול רם ולשאוף אליה, להכריז שזאת ארצנו כולה, ואוייבים מגרשים ולא מספחים בפרוטקשן וקריצת עין בתקווה שיפסיקו לרצוח בנו כי אנחנו נחמדים ועם עיניים יפות, כל עוד לא יקומו מנהיגים שיבינו באמת את הסכסוך החמודי-יהודי פה, כולנו בצרה צרורה, והשקט והביטחון עוד רחוקים.
Ответить