הימין המזויף ותומכיו

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

פוסט מתנשא ועילאי;

מי אתם, בורים, עלגים, פבלובים - שכותבים את השם הפרטי שלהם עם שגיאות כתיב מהגיהינום , חברים בכת הצ'יר לידרס של "רקביבי" שמחרבן לכם על הראש, מערבב אתכם, תוקע לכם פעם אחרי פעם אצבע בעין - ששותל לכם "נולדתי ראש הממשלה" ואתם, פועים אחריו בעיניים של עגלות; ' 'רקקקקקקביביייי'.

שכשמביאים לכם טיעונים ענייניים, הוכחות, תאריכים, הצלבות, מראי מקום -שהאיש קבלן ביצוע של זהבה- אתם צווחים "רקביביייייי".

שהוא מתנהג כאילו רובה צייד מכוון לרקתו ( לכאורה, בטח לכאורה. וכל השיט הזה).

האיש שנבחר על טיקט "מחסל טרור", כן????
האיש שמגן בגופו על החונטה מרחביה, שמפליצים בחדר סגור מי יישב בבג"צ; נפוטיזם מסריח עד לונצואלה.

האיש שהוא ראש ממשלה כמעט עשור רצוף - ולא השתמש אפילו *פעם אחת* בזכות הווטו שיש לו בוועדה למינוי שופטים - כדי לפסול את התלמידים של ברק , מר ' אקטיביזם שיפוטי'.

שעבד עלינו עם עוד ' וועדה לחשיפת חטיפת ילדי תימן ' ושם בראש אותה וועדה את התימני מחמד שלו, צחי הנגבי -שהיה גם ראש הוועדה הזו ב 96 - ותנחשו מה קרה עם מסקנות אותה וועדה בדיוק?????
ראש ממשלה שמתראיין בעניין בפריים טיים בחדשות ותוקע ברצינות תהומית ;

" אדרוש ממשרד ראש הממשלה לפתוח את התיקים ולחשיפת האמת. המשפחות האומללות האלה צריכות צדק. להביא להם את הצדק".

לא, באמשך????

' משרד ראש הממשלה????'
זה לא המשרד שלך, במקרה?????

נתן לקרן החדשה דרך עמותת 'רופאים לזכויות אדם ' ( מייסד ויו"ר העמותה הבזויה הזו. שקשורה לקרן החדשה בעבותות; החתן של פרס צדיק יסוד העולמים - פרופ ולדן) שקיבל *גישה מלאה* לכל המסמכים האלה. דקה לפני שפרס הזדכה על הציוד.

בשביל לאפשר גישה למסמכים האלה - צריך אישור ישיר של רוהמ. אנחנו באותו עמוד????

גונב דעת. אופורטוניסט. דיקטטור. ' אכלולישתולי'.
האנדרדוג המסכן. הרדוף.
האיש שצריך הרבה אפסים מסביבו כדי להרגיש מס.1.

עוד מילות קוד; שגרירות ארהב; בדואים בנגב; עמונה; עפרה; אלאור אזריה. הליכודניקים החדשים - מעל עשרת אלפים מתפקדים של מרץ - שביבי פרש להם שטיח אדום.
והם יתנקמו בו ברגע שרק יוכלו.
יתהפכו עליו. מבפנים. יגנבו את המפלגה של ז'בוטינסקי.
האיש שמסר למחבלים את חברון.

כן. כן. הוא ולא אחר.

להמשיך?

מי אתם, ימנים נגועים, דה מיקולו , שכונה, שתוציאו לי ולשכמותי שם רע????

יש פה ימנים חושבים. משכילים ( שלושה תארים וממשיך) , ענייניים.

רהוטים.
אמיצים.

לא מזייפים. לא מתחנפים. לא מתכופפים.

אה, לחדי העין - לא ירדתי נמוך. הסיגרים , השמפניות , הטיולים ???
לא מעניין.

שיהנה. שישמח. שיתענג.
מכל מה שהעולם מציע לו.
כי זה הפרס על התפקיד הקשה ביותר בעולם.

לא מזיז. לא מעלה. לא מוריד.

זה בתנאי שהוא נותן עבודה. נאמן לי. למי ששלחה אותו. שתי מערכות בחירות.

למי שמשלמת לו.

ואף מילה על הנהנתנות של שימון. שמש העמים. קים איל גונג. כי רק לו מותר.

פרס ששתה אותנו בקשית.

וכן. זה ספויילר.

אם אתם לא יודעים לחשוב, לענות בנימוס, להתעמת אינטלקטואלית עם עובדות - יאללה ביי.

בא לי על דם חדש בפיד.
אתם כבר יודעים ששתי אהבות יש לי בחיים:
1. ביהמש העליון.
2. ביבי.
לאו דווקא בסדר הזה.

אתמול כתבתי פוסט זועם (ומוצדק) על כת הצ'ייר לידרס של ה #רקביבי.

קצת שכחתי לציין את אחת מנקודות השפל הכי נמוכות של בנימין נתניהו בשבתו כרוה"מ במשך שתי קדנציות רצופות:

האיש הציוני הזה ה כ ש י ל את "חוק העמותות" במתכונתו הראשונה, הנשכנית, שניסתה השרה שקד להעביר.

הוורסיה הזו הציעה למסות ( מלשון " מיסוי") *כל* תרומה שתיכנס לארץ ממדינה או ארגון זר ב א ר ב ע י ם אחוז מס.

חוזרת שוב: מיסוי 40% של כל הכספים המזוהמים של הקרן החדשה, שוברים שתיקה, בצלם, עדאללה, רופאים לזכויות הדם ( רק דם של ערבים מחבלים) , רבנים לזכויות אדם והיד עוד נטויה.

מי הכשיל?????

רקקקקקקקקקקקקקקקקקקקבייייייייייייייייייייביייייייייייייייייייייייי!

במקום זה הוא סידר גירסה מרוככת של החוק: השתדלנים של הקרנות האלה יענדו צמידים. שיסמנו אותם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

יאפ.
צמידים. מגומי. זוהרים (שאפשר להסיר, אגב. זה לא מודבק להם ליד בדבק נגרים).
במקום לחנוק את הקרן החדשה למוות.
במקום להפסיק את האונס הזה של מאות עמותות שמאל רדיקלי שבוחשות לנו בתחתונים, בענייננו הפנימיים כאילו היינו רפובליקת בננות מזורגגת בקולחוז נידח.

עכשיו.

אני שואלת 'למה'?????????????? למה ביבי הכשיל את החוק החשוב הזה? חוק שהיה כורת את ראש הנחש, ומחזיר לנו את המדינה.

חומר למחשבה.

ספויילר: אני עוד רעבה. לא אהסס להטיס אתכם ממצבת חבריי - אם תתפרעו לי על הקיר. אתמול הטסתי מעל לעשרה. בעונג רב. והכנסתי נהדרים ושפויים אחרים במקום.

#רקביבי
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

גנץ: ''את הציון אני מקבל מהחיילים שלי''
ומכיוון שלחיילים אסור לבקר אלופים אז הכל בסדר
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

תומכי מדינה אחת משותפת לא פחות מסוכנים וטיפשים מתומכי "שתי מדינות" ממערב לירדן