הימין המזויף ותומכיו

לשם שינוי
Ответить
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

ח"כ אורן חזן הודיע היום על כך שגילה לאחרונה שח"כ שרן השכל שמאלנית. מיד קפצו כל מיני ליברלים ותקפו את חזן על כך שהוא מעז להאשים את השכל. כמובן שהם חוזרים על תיאוריה שלהם שהייתה מתאימה למדינות אירופה לפני עשרות שנים שימין זה מי ששם במרכז את חירות האדם ורוצה לצמצם את מעורבות הממשלה בכלכלה ובחיי הפרט, ולכן אם השכל זוכה בעקביות במקום הראשון במדד החירות של התנועה הליברלית החדשה אז היא בוודאי ימנית וכך גם מפלגתה שהוקמה על בסיס איחוד של "חירות" עם ליברלים.
אני מאמין לחזן, אם הוא אומר שגילה את שמאלניותה של השכל זה קרוב לוודאי נכון. אני מאמין לו בעיקר לא בגלל שהוא ח"כ יותר ימני מכל שאר חברי הכנסת מליכוד. ולא בגלל שהשכל מציעה העלאה אנטי דמוקרטית נוספת של אחוז החסימה. ואפילו לא בגלל שעוד לפני הבחירות התפרסמו שמועות על הקשרים של השכל עם הקרן החדשה ועם הליכודניקים החדשים. אלא בעיקר בגלל שמפלגת הליכוד היא מפלגת שמאל! מפלגה ימנית לא נותנת הוראות לרשויות החוק לרדוף, לאסור, לגרש, לענות פטריוטים. מפלגה ימנית לא מוותרת על חלקי מולדת. מפלגה ימנית לא מגרשת בני עמה לטובת אויבים. מפלגה ימנית לא מנהיגה אפלייה נגד בני עמה. מפלגה ימנית לא מוותרת על המאבק לשמירת הרוב הלאומי לא בפני שופטים, לא בפני שמאלנים וגם לא בפני זרים. מפלגה ימנית היא מפלגה פטריוטית, לאומית, לאומנית. בלי קשר להשקפותיה באותם תחומים זניחים שעומדים בראש מעייניהם של ליברלים.
http://www.israelru.botvinik.net/%d0%bf ... tirov.html
Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

Mikhael
Site Admin
Контактная информация:

Сообщение Mikhael »

לבקשת הקהל (אמיתי לגמריי. נתבקשתי בעשרות בפרטי - בעקבות הפוסט האחרון בו הסברתי בפירוט רב (לדעתי)- חוזרת שוב. ביתר פירוט;
למה זו טעות להפגין מול ביהמ"ש העליון, בשיבתו כבגצ - כי הוא פשוט *לא הכתובת*.
הכתובת היא (חלקכם תעקמו את האף.אז יהיה לכם אף עקום - כמו שאמר בגין ז"ל):
ראש ממשלת ישראל בעשר השנים האחרונות: בנימין נתניהו.
זה מאד מאד פשוט, למי *שבאמת* רוצה לדעת איך הדברים מתנהלים.
זה לא ישכנע (כמובן) את ערימות המשולמים של ביבי ( שיש אומדנים של מעל מאה איש. אבל אני מעריכה כ 50 פחות או יותר. רק בפייס. כמובן שבחוץ - יש עוד הרבה משולמים אחרים - והר של שקלים שביבי שופך פה - כדי שתאהבו אותו. אותי מעניין מאיזה תקציב בדיוק - אבל על זה נעשה פוסט אחר).
לגופו של הסבר:
אין לכם מה לבוא בטענות לביהמ"ש העליון. כי איבדתם את המומנטום.
ב 92 - חוקקו פה חוקי יסוד (חוקתיים. במובן הזה שהם במעמד של לוחות הברית. כן כן. אלה של משה רבנו. לא צוחקת: בלתי ניתנים לערעור. אף אחד לא יכול לגעת בהם. אף אחד לא יכול לשנות אותם. כך קבע השופט אהרון ברק - ע"ע הבן של אלוהים. ב ח ק י ק ה חוקתית. שהיא מעל חוקים רגילים ):
שני חוקי יסוד אלמותיים: חוק כבוד האדם וחירותו. לכאן שופכים הכל: כ ל *זכויות האדם: חופש הביטוי, קניין, התאגדות, הפגנה. (עם עדיפות לכל מי שהוא הכל חוץ מיהודי - *פרשנות אישית שלי א. ע).
חוק שני: חוק יסוד חופש העיסוק.
עכשיו.
מ 92 - באופן עיקבי ושיטתי - בג"צ נוקט גישת פרשנות ליברלית ( בשפתנו: אולטרה שמאל / רדיקלי), יש שיאמרו: אנטי ציונית ממש - לשני החוקים הנ"ל. בכל אספקט. בכל תחום. בכל זמן. מאז. תעשו חשבון כמה שנים זה מ 92 ועד עכשיו ( 25 שנה!)
אף אחד לא קם והתנגד. זעק חמס. לא בכנסת. לא בממשלות. לא ראשי ממשלות.
שום ציוץ. מא ף א ח ד .
הכל עבר כמו סכין על חמאה. *מעל הראדר. ברשות ובסמכות.
הפרשנות (שלהם) מאז היא גמישה. תלוי בסוגייה. מי קובע את הגמישות? שופטי ביהמש העליון.
הם במובן מסויים, סוג של אלילים. כל אחד ואחד מהם. בכוח שיש להם. בסמכויות. בגבולות הגיזרה לשפיטה ( אינסוף. אם יכלו - היו קובעים גם לה' ).
ב ק ב י ע ת כ ל ל י ה מ ש ח ק.
והם משנים את כללי המשחק - כל פעם כדי שזה יתאים להם לאג'נדה. מיטת סדום? לא ממש. הם מרחיבים את המיטה, מגביהים, מנמיכים, סלאלומים. הכל הולך.
העיקר שהם יוכלו למשל, להכשיר שרצים בדיעבד. בכל נושא שיש על השולחן: פלשתינאים, שטחי c, מסתננים, יו ניים איט.
בשם זכויות האדם. כל עוד זה לא זכויות של יהודים. (שוב: פרשנות שלי).
אין לי מה להלין כלפי ביהמ"ש. הם, כאמור, מתנהלים כך באין מפריע , או יותר נכון: ב*גיבוי מלא* של ראשי הממשלה הנבחרים - כאמור מעל ל 25 שנה.
שיטת הסיניוריטי. " וועדת השתיים" - נא לחפש בגוגל. תיפול לכם הלסת.
מותר להם הכל. גם, אגב, לפסוק בעניינים שיש להם אינטרסים ממוניים אישיים כבדי משקל בהם ע"פ חוק - הם אמורים לפסול עצמם בגין משוא פנים וניגוד אינטרסים. ( מוזמנים לחפש את ה פס"ד שפשוט *נעלמו* מכל המאגרים המשפטיים שאני חיפשתי בהם - אשמח להתבדות) :
בעניין - למשל - הדירות המפונפנות במרינה בהרצליה פיתוח. מזמינה אתכם לברר מי הבעלים של רבות מהדירות *נופש* שם. " נופש" - במובן של השהות המותרת לבעלי הדירות האלה היא: חודשים ספורים בשנה (חודשיים כמדומני) . מעצם היותן *דירות נופש* ולא דירות למגורים.
נכון. שופטים. ובני משפחותיהם החמודים.
עתרה הגברת גרמן ( היום ח"כ) לבגצ ( לא זוכרת את השנה) גרמן- בשיבתה כראש עיריית הרצליה דאז - לביהמ"ש העליון - להפסיק את המנהג הנלוז הנ"ל - של *שהייה שנתית* בנכסים, שהרי זוהי עבירה על החוק!!!!!
תנחשו מה פסקו חובבי ציון ורודפי הצדק והשיוויון שלנו????? ( פסקו בנוגע *לדירות של עצמם* , למי שצריך תרגום בגוף הסרט);
"צודקת הגרמן. טעות. בתום לב. אז מ ע כ ש יו - כ ללללל מי שיקנה דירה במרינה בהרצליה - שידע - מותר לו לשהות בה רק חודשיים. כפי שנכתב במקור: בתב"ע. מ ע כ ש י ו - ישמרו פה חוק. אבל הנ"ל לא יחול - על מי שכבר רכש את הדירות הנ"ל".
יאפ.
הבנת את זה, ברוך???????????
אלה שופטי ביהמ"ש העליון. הגונים. ישרים. שיוויוניים. שקופים.
וזו רק דוגמא אחת.
ועדיין.
הם לא הכתובת.
כי מי שנתן לכל זה לקרות - במיוחד בעשר השנים האחרונות - וביתר שאת, הוא ראש ממשלת ישראל. נתניהו:
הוא *מנע וסיכל* בכל הזדמנות פיצול ( פרופ פרידמן כמשל) סמכותו הגורפת ותפקידי היוע"מש. דבר שהיה יכול להוביל לטיפול יעיל יותר מבחינה משפטית במסתננים, באיוש, מגרון, הר הבית, שטחי c , עמותות השמאל ,ועוד שורה של נושאים ברומה של מדינה.
הכשיל לשרה שקד את "חוק העמותות", חוק שיכל לחנוק למוות סופית - את כל אלפי אירגוני השמאל שחותרים תחת אושיות וביטחון מדינת ישראל.
מנע שוב ושוב כל חקיקה עוקפת בגצ - שניסו ח"כים מימין להעביר בנושא החלשת כוחו האימתני של בגצ.
והכי חשוב; לא השתמש בכוח הבלעדי העצום שיש לו, דרך שרת המשפטים שלו ( יכל להשתמש בה - כזרוע הארוכה שלו בוועדה ) *בעשר שנות שלטונו* להרים ווטו, או לפחות לא לכנס את הוועדה למינוי שופטים - ובכך *לסכל* כניסתם של שופטים ליברלים, בעלי אג'נדה שמאל רדיקלית, אנטי ציונית. במקום זה פרש להם שטיח אדום. והכריז ;" לא אתן שיגעו בבגצ".
אלה העובדות. ואין בילתן.
אין לי מה לבוא בטענות למחבלים - הם מחבלים. נולדו לרצוח. זה ב DNA שלהם.
כך אין לי מה לבוא בטענות לביהמ"ש העליון - הם מצהירים בריש גלי - בפסקי דין מנומקים מאד - שהם מצפצפים עלינו. כי הם דואגים ל" זכויות אדם". זה ב DNA שלהם.
Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו יכל להפסיק או לפחות לצמצם את כוחם. את כוחו וריכוזיותו של היועץ המשפטי לממשלה.
אבל הוא לפחות, היה לאוד אנד קליר: " ל א א ת ן
ל ג ע ת ב ב י ה מ " ש ה ע ל י ו ן ".
ככה. בפשטות. לאור הזרקורים.
אתם פשוט לא הקשבתם.
כמו שלא הקשבתם כששכנע את טראמפ לא להעביר את השגרירות האמריקאית לירושלים.
כמו שלא הקשבתם כשהצהיר ( פעמיים: נאומי בר אילן ): " שתי מדינות לשני עמים" .
ויש לו מילה. הצהיר ומבצע: בונה להם עוד קלקיליה, באלפי יחידות - כדי שמוחמד לא יצטרך לבוא לדקור או להתפוצץ אצלי ברעננה. הוא פשוט יוציא את העוזי הגנוב שלו מהחלון וירה בי.
כנ"ל בשטחי c ובגב ההר.
כי כמו שביבי חוזר ואומר על הפודיום בכנסת:
" אני רק צריך לרצות - וזה יקרה".
Ответить