הקמפיין של אמת

אכן, חשוב להגיד את האמת. אנשים לא אוהבים שמרמים אותם, שמזלזלים באינטליגנציה שלהם, שמעגלים פינות, שאומרים משהו רק כדי לקבל יותר קולות.
לא, “הצלת ממשלת הימין” שמדברים עליה בשנה האחרונה איננה אמת. האמת היא שאין ממשלת ימין כי אין ימין בכנסת, כל תומכי ה”דו קיום” הם ימין מזויף שמיישם מדיניות שמאל אנטישמית של “אפליה מתקנת” וניסיונות שווא נוספים לקנות נאמנות של בני עמים אחרים.
ישנן גם סיבות נוספות להפסיק את המשחק הזה:
-אם ליכוד וימינה זה ימין, אז מי בכלל צריך את עוצמה? כאשר בוחרים לא רואים הבדל בין מפלגות הם מעדיפים יותר גדולה, במיוחד אם קיימת סכנה שהקטנה לא תעבור את אחוז החסימה.
-אם מכריזים על הרצון לעזור למחנה, זה נותן לגיטימציה לאלה שדורשים הפסקת ההתמודדות והעברת תמיכה. לעומת זאת, אם אומרים שרק אנחנו בימין וכל השאר בערך אותו דבר ומובילים את המדינה לתהום, אז הרבה יותר קשה ופחות הגיוני לדרוש מבעלי העמדה הזאת להפסיק לרוץ לטובת אחרים.
-זה לא מקרי שהמפלגה החדשה “משפט צדק” קמה דווקא עכשיו, פונה לקהל המצביעים של עוצמה יהודית ומקבלת תמיכה מעוד ועוד אנשים. כאשר אצלנו מדברים על ממשת ימין, על התמתנות, על אי הסכמות עם הרב כהנא, כאשר אצלנו שותקים ברוב הנושאים עליהם דיברנו בעבר, זה נותן לאחרים בסיס לטענות שעוצמה כבר לא מה שהייתה פעם ושאנשי אמת נמצאים במקום אחר.
-אם לא עושים שינויים משמעותיים לעומת הסיבוב הקודם, קשה לצפות לשיפור התוצאה.
****************
זה גם לא בושה ללמוד מהמתחרים כאשר הם צודקים. למשל:
-יותר ויותר אנשים מבינים את הנזק והסכנה שנגרמים ע”י המשך הגירה לא יהודית המונית לישראל. כדי לקבל תמיכה מהאנשים האלה צריך להתבטא בעד שינוי של חוקים רלוונטיים. סמוטריץ’ ופייגלין כותבים על הצורך לתקן את חוק השבות. גם עוצמה לא צריכה לפחד לתמוך בשינוי.
-לא חייבים גם להסתתר מאחורי המילה “אויבים”. כמו שעידוד עלייה יהודית לישראל זה ציונות ולא גזענות, כך גם עידוד הגירה של בני עמים אחרים למדינותיהם. מותר לדבר על זה. מותר לשאוף לכך שכמה שיותר אנשים יחיו כל אחד במדינה לאומית משלו. כאשר רצים בבלוק עם מפלגה אחרת צריך לתאם עמדות, אבל במקרה של התמודדות עצמאית אין שום הגבלות חוץ מהצורך להימנע מכמה ביטויים. יש לעוצמה יהודית תוכנית מדינית: https://ozma-yeudit.com/wp-content/uploads/docs/program.pdf . למה להסתיר אותה? אפילו באתרי המפלגה הרשמיים היא לא מופיעה. צריך לפרסם את התוכנית בכל מקום אפשרי. אותם סמוטריץ’ ופייגלין לא חוששים להציע עידוד הגירה, ממה אנחנו פוחדים? כל הפסילות בבג”ץ לא היו בגלל זה.
****************
מה עוד:
-אין למפלגה הרבה כסף, אז צריך לנצל במקסימום שיטות העברת מסרים שלא דורשות הרבה תקציב. בראשן שידורים בפייסבוק. כמובן שמאוד יועילו שידורים של מי שיודע לעשות אותם הכי טוב – מיכאל בן ארי. זה לא משנה שהוא בעצמו לא ברשימה. לפחות פעם בשבוע, לא רק ביום הבחירות כמו בפעם שעברה.
-אם עושים מפגשים, אז צריך לעודד אנשים לשדר אותם בפייסבוק, לא לחשוד בהם שהם חו”ח משב”כ או מהתקשורת. פניה לעשרים איש במפגש לא תעזור, פניה לאלפים דרך פייסבוק יכולה לתרום המון.
-אין למפלגה אתר רשמי רציני. אז אני כבר מזמן בניתי וממשיך לעדכן אתר תמיכה לא רשמי בשתי שפות. המפלגה לא עושה בו שום שימוש. חבל.
-באיזה תחום קיים הבדל משמעתי בין עוצמה יהודית למפלגות אחרות? רק במדיני, הלאומי. לכן על זה צריך לדבר רוב הזמן. אין עוד רשימה שמכירה בקיומו של האיום הדמוגרפי ומציעה להתמודד איתו לא דרך הנסיגות. אין עוד רשימה שגם בעד שלמות הארץ וגם נגד הפיכת ישראל למדינה רב-לאומית. זה מה שיכול וצריך להבדיל בין עוצמה יהודית לכל השאר בעיניי הבוחרים.
בפורום
Хотите прочитать освещение каких-нибудь событий в Израиле? Оставляйте комментарии.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можешь поспорить, написать лучше, поделиться наболевшим, раскрыть другую тему? Записывайся и участвуй!