אירועי 21/12/20

גופתה של אסתר הורגן בת 52, אם לשישה ילדים מהכפר תל מנשה, נמצאה אמש ביער ריחן, דרומית לאום אל פחם. החיפושים החלו לאחר שהיא לא חזרה הביתה מריצה שהיא נהגה לערוך בחורש הסמוך של שמורת הטבע ריחן. דו”ח המשטרה מציין כי על גופתה של האישה היו סימנים של אלימות המעידים כי מדובר ברצח. כיצד מגיבים פעילי הליכוד? “צאו למירוץ לזכרה של אסתר.” ממש תגובה הולמת. אם כל ממשלות ישראל לא היו נוקטות במדיניות של “דו-קיום” עם מיליוני אויבים ובמקום זאת מקלות על חזרתם לארצותיהם, זה כנראה היה עוזר יותר…
מוטציה חדשה של הנגיף החלה להתפשט ברחבי העולם, ובמקום לבודד אוכלוסיות בסיכון ישראל ומדינות אחרות נערכות שוב להטלת מגבלות שיחמירו עוד יותר את המצב הכלכלי.
יודח לוחם של חטיבת גולני שאיפשר למחבל לזרוק לעברו בקבוק תבערה. יחד עם זאת, במהלך התדרוכים נאמר לחיילים כי בקבוקי תבערה אינם כלי נשק חם, ומי שמשתמש בכוח גם מובא לדין. התוצאות של מדיניות כזאת בהתאם.
המשטרה רדפה אחרי מכונית עם צעירים יהודים באזור כוכב השחר, ניידת המשטרה פגעה בה מאחור, המכונית עם המתיישבים התהפכה, אהוביה סנדק בן ה-17 מבת עין נהרג והאחרים נפצעו ונעצרו. לאחר מכן המשטרה סגרה את אזור התאונה, לא אפשרה לעיתונאים וצלמים ואפילו לחבר כנסת להתקרב, כך שקיים חשד כבד של העלמת ראיות. בערב התקיימו הפגנות נגד אלימות משטרתית בירושלים ובכמה התנחלויות, במהלכן נעצרו עשרות אנשים תוך שימוש באלימות נוספת.
ערבי ירה באקדח לעבר חיילי שירות משמר הגבול באזור שער האריות של העיר העתיקה בירושלים. נפתחה אש לעבר התוקף והוא “נוטרל”. אם היה גר במדינתו ירדן, זה לא היה קורה.
הליכוד וכחול לבן הסכימו אתמול לדחות שוב את קבלת התקציב של שנת 2020, הפעם לתחילת 2021, במקום פשוט לבטל את הצורך באישור מסמך חסר ערך והגיון זה, אך כיום בשל חילוקי דעות פנימיים בכחול לבן הסכם זה התבטל, כך שהממשלה נמצאת על סף קריסה, ומחר הבחירות הרביעיות לכנסת עשויות להיקבע לחודש מרץ, הרביעיות מזה שנתיים.
בנט הודיע ​​בראיון לטלוויזיה כי מטרתו להוריד את נתניהו מהשלטון, וגם לא תמך בעמיתו לסיעה סמוטריץ’ שאינו רוצה קואליציה עם לפיד. לפיכך הפעם בניגוד לפעמים הקודמות אין בכנסת אפילו מפלגת ימין אחת שמבטיחה לא להקים קואליציה עם השמאל. זה צריך להיות מנוצל על ידי מפלגות ימין אחרות, אפשר לפנות לבוחרים שמבינים שנוכחות השמאל בקואליציה לא תאפשר ליישם מדיניות ימנית בשום תחום של פעילות ממשלתית.
בפורום
ברוסית
Хотите прочитать освещение каких-нибудь событий в Израиле? Оставляйте комментарии.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можешь поспорить, написать лучше, поделиться наболевшим, раскрыть другую тему? Записывайся и участвуй!