בחירות 2019-22

לשם שינוי

בחירות 2019-22

Сообщение Mikhael » 26 янв 2019, 12:12

עד מועדי הגשת הרשימות לוועדת הבחירות( 20-21 בפברואר) נשארו פחות מ-4 שבועות.
מחר בבית היהודי צריכים סוף-סוף להחליט על שיטת הבחירות של הנהגה חדשה במקום בנט ושקד שעזבו בטרם עת. הבחירות( או המינוי) עצמם יהיו רק בתחילת פברואר, ועד אז אין משא ומתן רציני על אחדות. די ברור, שתחת כל הנהגה בבית היהודי יהיה חיבור עם האיחוד הלאומי של סמוטריץ', אבל איחוד עם עוצמה יהודית ו\או עם אלי ישי בכלל לא בטוח.
עוצמה יהודית מארגנת אירועים יומ-יומיים בכל הארץ כדי להגביר תמיכה במפלגה, מודעות הציבור לקיומה, בכוונה לגרום למפלגות אחרות להקים בלוק טכני, לקבל בו ייצוג משמעותי, ובמקרה שהשותפים הפוטנציאליים לא יהיו מוכנים לאיחוד לרוץ בבחירות לבד.
בלוק של מפלגות חרדיות לא קם בגלל התנגדות בשס.
בזהות ביום שלישי יהיו פריימריז, אחרי זה מבטיחים להודיע על איחוד עם מישהו לא ימני מדי.
במה שנקרא מרכז גנץ מנהל משא ומתן עם יעלון, לפיד ואורלי לוי. יעלון מסרב להיכנס לקואליציה עם נתניהו, אבל הם בהחלט יכולים להסכים על פירוק הסיעה במקרה כזה, כך שיעלון יוכל להישאר באופוזיציה.( דרך אגב, הסכם דומה נחוץ גם בין מפלגות הימין, כי יש להן דרישות שונות כדי להיכנס לקואליציה.) ישנן ידיעות שגנץ ולפיד כבר הסכימו על האיחוד, ונשאר רק להחליט מי יעמוד בראש.
בליכוד רואים את זה וגם חושבים על איחוד עם אחת ממפלגות של הקואליציה הנוכחית, אך בנט, כחלון וליברמן בינתיים שוללים אפשרות כזאת, וגם בליכוד ישנם כאלה שחוששים להיות מוזזים למקומות רחוקים מדי ברשימה המשותפת אם תקום. אבל אם יהיה בלוק של מפלגות האופוזיציה וזה יקרה לא ברגע אחרון, אז ליכוד יצטרך להגיב.
בשמאל לבני נשארה בלי שותפים ולפי הסקרים לא עוברת את אחוז החסימה לבד, לכן היא יכולה או לזוז שמאלה ולהתאחד עם מר"צ( אם זאת לא תעדיף להצטרף לעבודה), או לבקש לקבל איזה שני מקומות ברשימה של גנץ-לפיד-אשכנזי-יעלון, אם תהיה כזאת.
Аватара пользователя
Mikhael
Site Admin
 
Сообщения: 9008
Зарегистрирован: 27 апр 2016, 19:02
ozon.ru БинансYoBit

Сообщение Mikhael » 29 янв 2019, 00:41

בזהות הודיעו על ריצה משותפת עם מפלגתו של חיים אמסלם. במקום להתאחד עם מפלגות הימין סביב הנושאים המדיניים ובראשם עידוד ההגירה כאלטרנטיבה לנסיגות ולדו קיום בזהות בחרו להצטרף לפליט ש"ס בלי עמדות מדיניות שלא הסתדר לא בליכוד ולא בבית היהודי רק כדי להצטייר כ"מתונים".
ובאותו נושא: ידיעות על מגעים בין מפלגה אחרת שתומכת בעידוד ההגירה תקומה לבין גל הירש ש"בעד כל מה שטוב ונגד כל מה שרע".
אנשי ימין עושים את הכל כדי להצניע את הדעות שלהם…
Аватара пользователя
Mikhael
Site Admin
 
Сообщения: 9008
Зарегистрирован: 27 апр 2016, 19:02

Сообщение Mikhael » 30 янв 2019, 21:26

לפי סקר של אתר וואלה עוצמה יהודית מובילה בקרב מפלגות שלא עוברות לבד את אחוז החסימה. כל המפלגות האלה ביחד שוות 12 מנדטים, ז"א עוצמה יהודית זה לפחות 2-3. הבית היהודי והאיחוד הלאומי מקבלים 4, כך שעוצמה יהודית שווה לא פחות מכל אחת מהמפלגות האלה, וזה חייב להילקח בחשבון במשא ומתן לגבי חלוקת המקומות ברשימה המשותפת.
https://elections.walla.co.il/item/3216208
Аватара пользователя
Mikhael
Site Admin
 
Сообщения: 9008
Зарегистрирован: 27 апр 2016, 19:02

Сообщение Mikhael » 31 янв 2019, 20:19

השרה שקד: אם יהיה איחוד גדול בשמאל בהחלט ייתכן גם איחוד גדול בימין
כאשר מתיחסים לנושא בצורה כזאת, לשמאל קל מאוד למנוע איחוד שכזה: להודיע על איחוד משלו ב-21 בפברואר בזמן הגשת הרשימה.
Аватара пользователя
Mikhael
Site Admin
 
Сообщения: 9008
Зарегистрирован: 27 апр 2016, 19:02

Сообщение Mikhael » 02 фев 2019, 23:32

היום דלף לתקשורת מסמך שמתאר בעיות חמורות בכוחות היבשה. לא מפעילים אותם מחשש באבדות, והיכולות של חיל האוויר מוגבלות. ב-2014( תחת פיקודם של נתניהו, יעלון וגנץ) ירו 1200 טילים ופצצות מדויקים על מטרות ריקות בלי תוצאה כדי לרמות את העם.
פוליטיקה.
ביום שני בבית היהודי בוחרים את הרשימה, אבל שם של היושב ראש החדש יכול להתגלות אפילו לפני זה.
ביום שלישי פריימריז בליכוד. בנוסף ביום שלישי בליכוד יחליטו האם לשריין מקומות 21, 28 ו-36 לפי בקשת נתניהו. אלה מקומות רחוקים ומעטים, כך שיכול להיות שמדובר ברעיון לצרף לליכוד מפלגת ימין קטנה מאוד, הבית היהודי. אם זה יקרה אז סמוטריץ' יצטרך להתאחד עם עוצמה יהודית, כך שזה יכול להיות גם לטובה.
חוץ מזה בליכוד ובימין החדש ממשיכים להכריז שאם יהיה איחוד בשמאל אז יהיה צורך גם באיחוד בימין. זאת טקטיקה לא חכמה במיוחד, בשמאל יכולים להודיע על האיחוד ב-21 בפברואר ואז לליכוד פשוט לא ישאר זמן להגיב.
ולחדשות משמאל.
גנץ ויעלון מרכיבים את הרשימה המשותפת.
נמשכות שיחות בין גנץ ללפיד.
בחדש במקום חנין בחרו מועמד יהודי חדש דר' עופר כסיף. האוניברסיטאות – בית ספר של אנטי-ישראליות.
במר"צ לא בטוחים שיעברו לבד את אחוז החסימה וחושבים על חבירה לעבודה, אבל יושב ראש העבודה בינתיים שולל אפשרות כזאת ואומר שקיימים חילוקי דעות אידאולוגיים בין שתי המפלגות בלי להסביר איזה.
מפלגת בלד בחרה את מועמדיה. שירת "ההמנון הפלסטיני" בוועידה שלהם. קריאה של עוצמה יהודית להוציא אותם מחוץ לחוק.
https://ozma-yeudit.com/%d0%bd%d0%be%d0 ... 2/?lang=he
Аватара пользователя
Mikhael
Site Admin
 
Сообщения: 9008
Зарегистрирован: 27 апр 2016, 19:02

Сообщение Mikhael » 15 фев 2019, 13:32

הפעילים שקוראים למיכאל בן ארי לרוץ לבד לא מבינים שנקבל 1%, כי סמוטריץ' בקלות ישכנע את הרוב שרק להם יש סיכוי וגם נוצג כאשמים באיבוד קולות: https://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/660057 .
מצד שני, לא כדאי להמתין להצעה טובה מסמוטריץ' ופרץ עד יום חמישי, כי לא נקבל אותה ברגע אחרון כאשר הם ידעו שאין לנו אופציה אחרת.
אם לא "חוטפים" עכשיו את אורן חזן, אז גם הוא יברח בעוד יומיים.
מדובר רק בבלוק טכני עד אפריל, אז גם כל שאר המפלגות שזקוקות לשותפים לא צריכות להיות פסולות, אין שום ויתור על אידיאולוגיה בבלוק טכני זמני עם ליברמן, כחלון, חזן, הירש או לוי.
כן, אני יודע, שלמיכאל נמאס לקבל עצות...
https://t.me/otzma_yeudit/63
Аватара пользователя
Mikhael
Site Admin
 
Сообщения: 9008
Зарегистрирован: 27 апр 2016, 19:02


Сообщение Mikhael » 20 фев 2019, 22:10

https://ozma-yeudit.com/%D1%82%D1%80%D1 ... F/?lang=he
בסופו של דבר עוצמה יהודית הסכימה לקבל את המקומות 5 ו-8 ברשימה המשותפת עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי. פנייתו של מיכאל בן ארי. ראיון עם מיכאל בן ארי. הסבר של איתמר בן גביר. זה כמובן מעט מאוד, מקום 8 לא נראה ריאלי כל כך, אבל שבמקרה שהשניים הראשונים ברשימה יתמנו לשרים ויתפטרו מהכנסת לעוצמה יהודית אולי יהיו 2 חברי כנסת בפעם הראשונה.
הבית היהודי והאיחוד הלאומי בזכות ההסכם עוברים את אחוז החסימה, יקבלו 2 תפקידים בממשלה הבאה של נתניהו( כנראה משרדי החינוך והבינוי), מקום 28 ברשימת הליכוד למועמד נוסף שלהם, וגם הסכם עודפים עם הליכוד.
ובכל זאת נגד ההסכם יוצאים לא רק הרבה פעילים מאוכזבים של עוצמה יהודית אלא גם רבים מראשי מפלגת הימין המזויף הבית היהודי, כלל עיתונאית – מועמדת מס' 3 של המפלגה. פוסט של אריה אלדד בנושא הזה.
למרות שחצי מהמקומות ברשימה תופסים מועמדים ממפלגה לא כל כך ימנית הבית היהודי, ברשימות אחרות המצב הרבה יותר גרוע. בליכוד זרקו את אורן חזן הימני פחות או יותר. בימין החדש שמו את המועמד הימני רן בר יושפט במקום 12 הלא ריאלי, ואילו במקומות הראשונים מופיעים תומכי ה"דו קיום" ומתן האזרחות לאויבים. ברשימת זהות ב-5 המקומות הראשונים ברשימה יש רק מועמד ימני אחד – פייגלין, הם לא שוללים השתתפות בקואליציה של השמאל, ויישום של הרעיונות הקיצוניים שלהם בתחום הכלכלי והחברתי יוביל לעליה באבטלה, להשמדה של התעשייה והחקלאות בארץ, להחלשת צה"ל ולהפצת סמים. לכן למרות האכזבה המובנת אין לבוחרים הימניים אופציה אחרת.
Аватара пользователя
Mikhael
Site Admin
 
Сообщения: 9008
Зарегистрирован: 27 апр 2016, 19:02

Сообщение Mikhael » 21 фев 2019, 20:31

אם זאת תהיה רמת הביקורת, אז הם יכולים להצליח.
Вложения
ga.png
ga.png (5.67 КБ) Просмотров: 4043
Аватара пользователя
Mikhael
Site Admin
 
Сообщения: 9008
Зарегистрирован: 27 апр 2016, 19:02

Сообщение Mikhael » 01 мар 2019, 16:00


"התכנית שלנו ליהודה ושומרון, זה לתת אזרחות ותושבות לכל מי שמתוגרר בשטחי סי, זה אומר גם לקבל אלינו 100,000 פלסטינים"

במקום לעודד הגירה של קיימים הם רוצים לקבל עוד...

אבל בנושא זליגת הקולות מליכוד, אם היא תימשך אז אולי כדאי להם לחשוב על להציע לנשיא מועמד משותף להם ולשלושת הרשימות הדתיות, לא תמיד מועמד של "מחנה הימין" חייב לבוא מליכוד, במיוחד אם ידוע שהוא יאלץ לפרוש אחרי כמה חודשים.

http://rotter.net/forum/scoops1/536390.shtml
Аватара пользователя
Mikhael
Site Admin
 
Сообщения: 9008
Зарегистрирован: 27 апр 2016, 19:02

След.

Вернуться в עברי, דבר עברית

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron
Рейтинг@Mail.ru Все сообщения, как ни странно, отражают мнения их авторов, администрация не несёт за них ответственность.  © 2016-2022 Все права защищены, www.israelru.botvinik.net
При использовании материалов с сайта индексируемая ссылка на источник обязательна, при её наличии перепечатывайте на здоровье.