הימין המזויף טועה ומטעה


1.זה כמובן נכון שלישראל כדאי לעשות ברית עם מדינות לאום קטנות שמאוימות ע”י רוסיה, אבל האיש הזה מתנגד לתיקון של חוק השבות ולא מבין את הסכנה הגדולה שבהגירה המונית רוסית לישראל, חבל שהוא לא לומד מאותן מדינות שעושות את הכל כדי למנוע הגירה רוסית אליהן. הוא מבין שרוסיה היא אויב, אבל לא מבין שהאיום העיקרי מצדה הוא באמצעות הגיס החמישי הגדל משנה לשנה בארץ.
2.לא, הקונספציה לא הייתה נכונה. אין “דו-קיום” איתם, עמים שונים לא יכולים לחיות באותה הארץ, רק הפרדה ע”י טרנספר יכולה להביא שלום וביטחון לאורך זמן: ירדן לערבים, ישראל ליהודים. אבל ה”ליברל” הזה קורא לנו “פאשיסטים” ושמח אם סותמים לנו פיות בתקשורת.
3.אין שמאל ציוני. מי שרוצה למסור את הלב הארץ לאויב הערבי הוא בהכרח בוגד ולא ציוני.
4.אנחנו כן יכולים לבצע טרנספר ולקבל תמיכה, יש יותר ויותר הצלחה למפלגות לאומיות באירופה שמבינות שגם המדינות שלהן חייבות לעודד הגירה של מיעוטים החוצה כדי לשרוד.
5.האיש לא מבין את ההבדל העצום בין המצב שיהודים ואויבים חיים אלה ליד אלה ועולם לוחץ עלינו להקים מדינת אויב במרכז הארץ לבין המצב שהאויבים יחיו מעבר לנהר הירדן.
6.טרנספר הוא לא פשע מלחמה, אין הבדל עקרוני בין עידוד הגירה( עליה) יהודית למדינה יהודית לבין לעידוד הגירה ערבית מישראל למדינות ערב או עידוד הגירה רוסית מישראל לרוסיה.
7.כבר עכשיו אין רוב יהודי בין הים לירדן וכל שנה אחוז היהודים בארץ יורד. בוודאי שבלי טרנספר לא נוכל להמשיך להתקיים כמדינה יהודית.
8.חייבים לאסור על אויבים ובוגדים לעסוק במקצועות מסוימים, כולל הוראה ומשפטים. כן, זה פגיעה בזכויות הפרט, אבל קיומה של המדינה הלאומית הוא ערך עליון וקודם לכל, כולל זכויות הפרט.
9.אם מישהו שחושב הפוך ממך זה לא בגלל שהוא “לא חשב”, גם אם אתה מאוד חכם בעייני עצמך.
10.אין שום דבר מפתיע באכזריות של ערבים כלפי יהודים, לפני 100 שנה היה אותו דבר, וגם לפני 1500 שנה.
בפורום
Хотите прочитать освещение каких-нибудь событий в Израиле? Оставляйте комментарии.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можешь поспорить, написать лучше, поделиться наболевшим, раскрыть другую тему? Записывайся и участвуй!