חדשות טובות

בבריה”מ היה מונופול של המדינה על כלי התקשורת. זאת הסיבה העיקרית לתמיכת העם במשטר. רק מיעוט קטן טרח להקשיב ל”קולות” מהעולם החופשי על גבי גלי רדיו קצרים עם הפרעות איומות שעשו השלטונות. וכאשר נוצרו כלי תקשורת אופוזיציוניים בתוך המדינה זה מה שגרם לשינוי, זה מה שאיפשר תמיכה המונית בנפילת המשטר הרודני. וכולם מבינים את זה, לכן הדיקטטור החדש לפני 18 שנה קודם כל השתלט על ערוצי התקשורת.
גם בארץ המצב דומה. כל ערוצי הטלוויזיה והרדיו תמיד היו רק בידי השמאל הקיצוני. ערוץ 7 שהוקם ב-1988 במשך כל 15 שנות קיומו נרדף ובסוף נסגר בהחלטת בית משפט ומנהליו הועמדו לדין. כל עוד הוא היה קיים אפשר היה בשקט להחרים את כל הערוצים האחרים ועדיין לדעת את האמת על המתרחש בארץ ובעולם הרבה יותר טוב מצרכני הערוצים ה”רגילים”, בדיוק כמו שבבריה”מ מי שהצליח להקשיב לערוצי רדיו מחו”ל ידע הרבה יותר מאחרים גם אם לא פתח טלוויזיה כלל.
גם בארה”ב היה תהליך דומה עם FOX.
אז עכשיו סוף סוף יהיו לנו בטלוויזיה חדשות לא מפי הבוגדים השמאלנים. גם כאן כמו בשאר המקרים זה לא יעבור בלי קרב, יהיו וכבר מתרחשים ניסיונות של השתקה, רצח אופי, השתלטות עוינת. הם יהיו תחת הפיקוח של הרשות השניה. אי אפשר לדעת איך זה יתפתח ומי ינצח. אבל לפחות בינתיים נוכל להנות מחדשות ישראליות ולהחרים אנטי ישראליות.
תמיד אמרתי שאילו בטלוויזיה היה אותו מספר תומכי הטרנספר כמו כמות של תומכי מרצ אז גנדי היה נבחר לרשות הממשלה, כי בקרב הגון האמת אמורה לנצח. נקווה שאכן תהיה השפעה של תוכנית החדשות הזאת גם על תוצאות הבחירות.

בפורום

Хотите прочитать освещение каких-нибудь событий в Израиле? Оставляйте комментарии.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можешь поспорить, написать лучше, поделиться наболевшим, раскрыть другую тему? Записывайся и участвуй!